г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварювання автомобілів

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Наша майстерня готова запропонувати вам послуги зі зварювання автомобіля. А навіщо, запитайте ви, нам звертатися до спеціалізованої майстерні, якщо я можу це зробити самостійно, або можу звернутися до знайомого зварювальника, який зробить багажник на дах автомобіля Київ. Відповідь проста. Якщо ви хоч раз своїми руками виконували зварювальні роботи, то змогли переконатися, що в цій справі багато тонкощів і зробити самостійно металоконструкції якісно і при цьому без помилок вкрай складно.

Зварювальні роботи автомобіля це наш профіль!

Для цього необхідно ремонтне приміщення, обладнане вентиляцією, професійне зварювальне та фарбувальне обладнання, набір інструментів та спеціальних пристроїв. Крім того необхідно закупити сталеві профілі, електроди, відрізні кола, металовироби, ґрунтовку, фарбу та ще багато різних витратних матеріалів, які обов’язково знадобляться, щоб зробити якісний багажник автомобіля. Також потрібно витратити безцінний час, який ви могли б витратити з більшою користю. Всі ці клопоти ми беремо на себе і, звернувшись до нас, вам більше не потрібно ні про що думати. Ми про все подбаємо.

Якщо ви не знаєте який багажник для автомобіля зробити, для нас це не проблема. Порадимо, покажемо зразки та допоможемо вам із вибором. Наш досвід та знання дозволяють підібрати оптимальне технічне рішення для вас, а наша дружня команда професіоналів виконає роботу якісно, ​​вчасно та за розумні гроші. Наші ціни на зварювальні роботи автомобіля вас приємно порадують, а терміни виконання робіт заощадять ваш час.

Для того, щоб досягти таких результатів, ми особливу увагу приділяємо на перший погляд дрібницям, оскільки знаємо, що в цій справі дрібниць не буває. Ми відповідально підходимо до вибору витратних матеріалів та запчастин, знаємо, де купити матеріали дешевше та при цьому високої якості.

Для роботи з нами вам необхідно зателефонувати до нашого офісу, повідомити марку автомобіля та тип багажника, який ви хочете встановити. Наш спеціаліст по телефону обговорить з вами всі технічні подробиці, проконсультує вас, якщо це необхідно, про методи закріплення багажника та повідомить вас про попередню вартість та терміни виготовлення багажника.

Вибираючи виготовлення багажника на дах автомобіля у нас, ви отримуєте якісний результат, а ми – задоволеного клієнта!