г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Каркас для воріт із профнастилу

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

З широкого асортименту будівельних матеріалів, з яких виготовляють ворота, більшою популярністю користується профнастил.

І це не випадково, оскільки він має досить важливі технічні характеристики, завдяки яким може забезпечити високу міцність і довговічність виробу, а також привабливий дизайн і доступну вартість.

Для виготовлення воріт застосовують профнастил, оцинкований з двох сторін, що дає серйозний захист від корозії та руйнування металу. Щоб з профнастилу вийшла міцна і міцна брама, потрібно спочатку виготовити для них надійний каркас воріт.

Опис конструкцій металевих каркасів для воріт

Існує кілька видів воріт, різних за своєю конструкцією. Вони поділяються на три види:

  • розстібні – найпростіші у виготовленні, але при цьому дуже надійні. Вони складаються з двох однакових або різних стулок, що розорюються в різні боки. Таке рішення дозволяє зменшити тяжкість опори;
  • відкатні складаються з єдиної стулки, яка рухається вздовж паркану. Вони легко відкриваються і економлять площу обгородженої території, оскільки їм не потрібно багато місця, щоб відкрити ворота;
  • зсувні – якийсь гібрид із перших двох. Складаються вони з двох стулок, що розсуваються у різні боки.

Особливості / способи виготовлення каркаса для воріт із профнастилу

Перш ніж виготовити каркас для воріт із профнастилу, необхідно виконати певну підготовчу роботу. Насамперед слід визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлений каркас. Для таких виробів застосовуються такі матеріали:

  • швелерна балка завтовшки 14-16 мм;
  • профільна труба розміром 80х100 та з товщиною стінки 7 мм.

Стовпи з вибраного матеріалу встановлюють у ями на місці установки воріт на глибину близько третини їхньої висоти. Стовпи зачищають від іржі і виставляють вертикально. Від їхньої міцності безпосередньо залежатиме стійкість воріт. Стовпи грунтуються та фарбуються, потім фіксуються цементним розчином.

Далі слід виготовити раму на каркас воріт із профнастилу. Її можна зробити із прямокутної профільованої труби перетином 40х20 мм із товщиною стінки 2 мм. Рама збирається таким чином, щоб кути її були прямо прямими, для чого застосовується спеціальний вимірювальний прилад косинець. Рама виконується у вигляді прямокутника та з’єднується зварювальним інвектором. Кути зміцнюються додатково сталевими куточками, які забезпечують жорсткість конструкції. На довгому боці рами на рівних відстанях приварюються три паралельні перемички, що зміцнюються куточками. Потім сюди приварюють петлі для навісу воріт.

Вся конструкція за допомогою зварювання обшивається листами профнастилу та ворота готові.

Як замовити/виготовити у нас каркас для воріт

Щоб виготовити надійний металевий каркас для воріт, потрібно просто звернутися в нашу фірму — зателефонувати, підійти або зробити замовлення через інтернет на нашому офіційному сайті. Наші майстри зроблять безкоштовні виміри та виготовлять міцний та стійкий каркас для встановлення воріт із профнастилу.