г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварні навіси для автомобілів – якість та надійність

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Якщо ви щасливий власник автомобіля, то намагаєтеся вберегти його від погодних чудасій та агресивного впливу сонячних променів. Для його надійного захисту необхідно встановити накриття для автомобіля, і тут найкращим рішенням стане автонавіс. Це виключно практично та зручно і для господаря, і для автомобіля.

Наша компанія може запропонувати вам широкий вибір навісів різного дизайну та конструкції: арочні та плоскі, з дахами односхилими та двосхилими, з використанням найсучасніших та надійних матеріалів.

Навіси для автомобіля – усвідомлена необхідність

Навіси під авто являють собою досить потужні зварні конструкції, встановлені в старанно підготовлену базу і покриті профільованими листами оцинкованої сталі – профнастилом для величезних автостоянок або високоміцним прозорим полімерним пластиком – полікарбонатом для приватних володінь. Тяжкий каркас з металу є непорушною основною всієї споруди. Його виготовляють у різних конфігураціях із застосуванням елементів кування. Ця фундаментальна конструкція виглядає дуже елегантно та може стати окрасою двору.

Навіс під авто буде не тільки прекрасною і міцною перешкодою між ним та різними опадами – під ним легко можуть сховатися від негоди і люди, і домашні тварини. Ще однією практичною його особливістю може стати можливість приготування там барбекю в негоду.

Зварні автонавіси – виключно вигідне стаціонарне придбання не тільки приємного, що радіє оточуючих відмінним естетичним виглядом, але і стійка фундаментальна споруда, що не бояться ураганних вітрів і злив, що падають гілок і великих градин.

Металеві опори не хитаються і міцно вросли в землю — розібрати і перенести їх уже неможливо. Дах із полікарбонату чудово пропускає світло, але стає серйозною перешкодою для згубного ультрафіолетового випромінювання. З таким непохитним захисником ваше авто може не побоюватись за свою безпеку. Отримавши такий зручний навіс автомобіль неодмінно віддячить вам довгим терміном служби та привабливим екстер’єром.

Найкращі навіси для авто Київ презентує в особі нашої високопрофесійної командою, що працює на ринку давно і успішно і добре себе зарекомендувала. Якщо ви хочете замовити високоміцний та екологічний навіс для свого автомобіля – обов’язково приходьте до нас.

Наша компанія не тільки забезпечить високу якість та виконає замовлення в стислий термін, але й надасть найкращі сучасні матеріали та досвідчених спеціалістів для встановлення навісу.