г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Ціни на Зварювальні роботи

 

Назва послуги Ціна (грн.)
Виготовлення штендерів
від 400
Ґрати на вікна
від 800
Поруччя на балкон
від 1500
Вольеры для собак
від 1500
Вольєри для собак
від 700
Зварювання парканів
від 600
Козирки
від800
Навіси
від 1000
Виклик зварювальника з обладнанням
від 700
Виклик зварювальника на виміри безкоштовно

 

Київ, вул. Лисогірська, 29А                           063-869-92-95                            svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Скільки коштує зварювальні роботи металоконструкцій?

Люди, які вирішили зробити виріб із металу за допомогою зварювального апарату, часто не уявляють, скільки коштує обладнання, матеріал, створення швів, прокладання труб. Варто одразу приготуватися до суттєвих витрат, оскільки ціни на апарат та метал у спеціалізованих магазинах високі. Щоб один раз зварити потрібну конструкцію, зовсім не обов’язково купувати обладнання. Заощадити реально, якщо звернутися до Києва у фірму «Зварювання-Сталі», що надає якісні послуги в галузі зварювання та створення різних виробів з металу, металопрофілю та інших матеріалів.

Особливості ціноутворення

Перед тим, як звернутися до тієї чи іншої компанії, співробітники якої можуть надати допомогу зі зварювальними роботами, треба знати, як формується ціна на той чи інший вид послуг із зварювання. До основних факторів, що впливають на ціноутворення, належать:

  • Обсяг робіт, які необхідно зварювальнику виконати.
  • Вид витратного матеріалу, який необхідний створення швів чи з’єднання деталей.
  • Складність зварювальних робіт.
  • Вид зварювання.

Обсяг зварювальних робіт визначається тим, скільки людей треба для виконання конкретного завдання. Виходячи з цього, розраховується час, який буде витрачено на зварювальні роботи.

Складність робіт впливає рівень підготовки зварювальника, який необхідний створення конструкції з металу. Чим вища кваліфікація, тим більша зарплата у фахівця. Зварювальники самі визначають, яким видом зварювання робити шви, з’єднувати труби, куточки та інші деталі. Кожен спосіб зварювання оплачується по-різному.

Важливе значення має й те, яким апаратом проводитимуться роботи. Рекомендується вибирати сучасне обладнання, яке прискорює процес виконання завдання. Відповідно, це знижує вартість усіх робіт із зварювання металоконструкцій.

Види робіт та ціни

Зварювальні роботи бувають дрібні побутові, виробничі, будівельні, сантехнічні, роботи з монтажу різних систем. Майже завжди зварювання застосовується на будівельному майданчику, де треба зварити арматуру, провести монтаж металевих балок, зробити ферму.

Для кожного виду робіт використається своя система формування остаточної вартості замовлення.

Увага замовнику перед тим, як дізнатися про остаточну вартість зварювальних робіт, треба звернути на наступні моменти:

  • Ціна монтажу несучих металоконструкцій залежить від ваги виробу. Чим важче, тим дорожче. Вартість зварювання або монтажу легких конструкцій дорівнює ціні металу, що застосовується у зварювальних роботах. Якщо зварювання здійснюється у складних умовах, на висоті, має складний характер, тоді ціна роботи буде вищою за матеріал.
  • Сантехнічні роботи дрібного характеру виконуються, переважно, за фіксованими тарифами.
  • Чим більша кількість деталей на конструкції, тим більше доведеться заплатити за замовлення.
  • На великий обсяг робіт надаються значні знижки.
  • При прокладанні труб враховується довжина та діаметр виробів. Ціни тут встановлені, виходячи з одного погонного метра труби того чи іншого діаметра.

Вирішивши звернутися до компанії «Зварювання-Сталі», людина повинна взяти із собою схему виробу або чітко пояснити співробітнику фірми, що потрібно зробити. Адже первісна вартість формується з урахуванням аналізу схем конструкції з металу.

Вартість робіт визначатиметься індивідуально для кожного замовника після того, як буде викладено всі завдання, уточнено деталі, визначено терміни та обсяг роботи. Фахівці «Зварювання-Сталі» здійснюють виїзд на місце, щоб особисто подивитися на об’єкт, надати консультацію, зробити потрібні виміри, скласти та подивитися креслення.

Детальний прайс на послуги знаходиться на офіційному сайті, що дозволяє всім охочим прикинути вартість зварювання металоконструкцій до приїзду спеціаліста.