г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварні каркаси для м’яких меблів

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Всім відомо, що предмети м’яких меблів виготовляються з різних матеріалів, проте всі вони кріпляться на жорсткий каркас. Це стосується диванів, крісел, пуфів, ліжок. Каркаси виробляються з твердої деревини (бук, клен, дуб, береза), металу (нержавіюча сталь, проста і профільована сталь, алюміній) і бувають комбінованими (дерево з фанерою, дерево з ДСП, дерево з металом). Для того, щоб меблі були довговічними і зберігали свої функціональні характеристики, каркас для них повинен бути міцним і якісним.

Опис конструкцій м’яких меблів

Каркаси для м’яких меблів призначені, щоб приймати на себе все навантаження та рівномірно розподіляти її по всій поверхні виробу. Для кожної з моделей меблів використовуються різні матеріали, що забезпечують її функціональне призначення. Зручний і міцний каркас м’яких меблів виконується з таких матеріалів, що широко використовуються в меблевій сфері:

  • цільного дерева;
  • металу листового та профільованого;
  • деревних похідних – фанери, ДСП, профіль МДФ, СВП.

Конструкції під час виробництва каркасів використовуються такі:

  • повністю оголений;
  • частково укутаний;
  • прихований.

Прихований каркас повністю закривається наповнювачем та оббивкою. Такий виріб до самої підлоги покритий оббивним матеріалом і конструктивні особливості каркасу спостерігачеві не видно. Найчастіше приховані каркаси застосовуються у виробах економ-класу, щоб здешевити конструкцію, однак такий тип можна зустріти серед дорогих ексклюзивних меблевих колекцій.

Частково укритий каркас меблі складаються з зовні видимих ​​елементів – ніжок та підлокітників – і прихованих від погляду внутрішніх конструкцій механізмів. Як правило, такі типи каркасів застосовуються при виготовленні модульних меблів.

Відкритий каркас можна спостерігати у виробах досить простих на вигляд конструкцій, таких як меблі в стилі лофт.

Каркаси для меблів: особливості/способи виготовлення

Каркас – це основа м’яких меблів, її кістяк, від якого залежить її якість та довговічність. Тому матеріалам для виготовлення каркасів приділяється велика увага. Чим якісніший і дорожчий матеріал і складніше складання, тим кращі експлуатаційні характеристики демонструє виріб. Найкрасивіші та витончені моделі, що відрізняються високою міцністю, виходять із цільного масиву дерева. Дерево піддається гарному декоруванню та надає готовому виробу благородного та багатого вигляду. Однак такі моделі можуть обтяжувати меблі і ціна досить висока.

Найбільш бюджетні варіанти виготовляють із дерево-похідних щодо недорогих матеріалів – оргаліту або фанери. Їх виконують спинки і днища — приховані частини меблів, що знижує вагу готового виробу та його вартість.

Ще дешевшими виходять предмети меблів з каркаси з деревинно-стружкових плит. Гнуті елементи з них не вийдуть, але прості та економічні меблі виходять дуже непогано, так само як і з МДФ і СВП.

Металеві каркаси забезпечують меблів необхідну міцність та жорсткість конструкції. Такі каркаси довговічні та надійно закріплені, ціна їх доступна та адекватна якості. Меблі на їх основі практичні і популярні, але витонченості і шляхетності форм чекати не доводиться.

Як замовити/виготовити з нашою допомогою каркаси під м’які меблі

Наша компанія “Зварювання Сталі” багато років спеціалізується на виготовленні всіляких каркасів для м’яких меблів. Ми готові працювати за індивідуальними замовленнями та створювати справжні меблеві шедеври з урахуванням побажань замовника. Наші висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід практичної роботи, виготовлять м’які меблі будь-якої складності. Ми працюємо тільки з якісними оббивними матеріалами, абсолютно нешкідливими для людей.

Якщо вас цікавлять ексклюзивні м’які меблі для дому, офісу, ресторану, готелю – звертайтеся до нас і всі найдивовижніші ваші фантазії будуть втілені в реальності!