г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Надійні навіси для автомобіля з полікарбонату

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Поступово на зміну традиційним гаражам з каменю чи цеглини приходять сучасні та мобільні навіси для захисту автомобілів від природних явищ. Вони естетичніші та економічно вигідніші, та й доречні такі навіси не тільки на автостоянці або біля офісу, а й у дворах приватних будинків.

Ми спеціалізуємося на виготовленні автомобільних навісів високої якості і готові запропонувати широкий вибір з представлених у каталозі виробів або, вислухавши ваші побажання, виготовити ексклюзивний варіант.

Навіси для авто з полікарбонату – ефективний захист від опадів

Вже давно наявність навісу для автомобіля біля приватного будинку чи котеджу не є розкішшю. Уберегти дорогу річ від псування та передчасного приходу в непридатність – святий обов’язок господаря. До того ж його установка коштуватиме значно дешевше, ніж будівництво стаціонарного гаража. Навіть для тих, хто вже має гараж, не буде зайвою наявність навісу, адже не завжди зручно заганяти машину в тісне гаражне місце, щоб через незначний проміжок часу виводити її звідти. Та й автомобілі друзів зможуть під ним сховатися від негоди.

Найкращий варіант – встановлення навісу з полікарбонату. Потужна забетонована основа із міцного металу з полікарбонатним покриттям створюють єдиний ансамбль сучасного автомобільного притулку на свіжому повітрі. Оскільки обидва ці матеріали легко згинаються і можуть набувати різної форми, вони є справжньою знахідкою для виготовлення навісів. Автомобільні навіси з полікарбонату можуть бути не тільки стандартними формами, але й будь-якими іншими, які побажає замовник.

Наша компанія, що чудово показала себе на цій ниві, в найкоротший термін виготовить і встановить для вашого авто навіс будь-якого ступеня складності і конфігурації.

Ми вже давно працюємо на ринку та проектуємо найкращі навіси з полікарбонату для авто, використовуючи для цього тільки найякісніші матеріали та залучаючи досвідчених та висококваліфікованих фахівців.

Наші вироби дуже міцні та стійкі, навіть ураганні вітри не зможуть зірвати металеву основу, ні покриття з полікарбонату. Виготовлені нашою успішною компанією навіси мають досить довгий термін служби і чудово витримують великі навантаження, а прозоре покриття забезпечить світло у світлу пору доби, але не пропустить згубних ультрафіолетових променів.

Наші двері відчинені для вас завжди! А наші найкращі менеджери із задоволенням зустрінуть вас і допоможуть вибрати навіс, який задовольняє всі ваші потреби.