г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення арматурних каркасів під фундамент

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

У будівництві широко використовуються різні будівельні пристрої, що надають міцність і надійність конструкції, що зводиться.

До таких незамінних виробів належить арматурний каркас фундаменту. Каркаси дозволяють знижувати трудомісткість при будівельних роботах та значно економити час.

Застосовуються металеві каркаси для будівництва високоскладних монолітних залізобетонних конструкцій, для яких дуже важливо забезпечити міцність і стійкість.

Опис конструкцій арматурних каркасів

Використання при зведенні об’єктів вже готових каркасних конструкцій дуже зручно і економічно, оскільки не доводиться займатися зварюванням каркаса безпосередньо на будівельному майданчику, а можна взяти готовий виріб, який підходить по конструкції, і задіяти в будівельному процесі. Якщо готовий каркас підходящої форми не знайдений, його можна виготовити на замовлення заздалегідь. Виготовляють такі замовлення конструкції або за ескізами замовника, або з урахуванням його побажань.

Промислове виготовлення арматурних каркасів проводиться за трьома основними групами:

  • Плоскі каркаси – це стрижні з арматури поперечні або поздовжні, які розташовуються в одній площині. Вони з’єднуються між собою за допомогою зварювання і надають більшої міцності та кращої стійкості різним лінійним конструкціям;
  • об’ємні каркаси є зварену об’ємну фігуру з кількох грат, орієнтованих по перпендикулярній площині і з’єднаних арматурними стрижнями або кільцями. Застосовуються просторові каркаси виготовлення фундаменту колон чи балок;
  • каркаси для паль виготовляють з гладких або рифлених стрижень арматури, отриманих способом зварювання стрижнів, на які по спіралі намотана арматура.

Особливості / способи виготовлення каркасів для арматури

Використані при виготовленні фундаменту арматурні каркаси дають змогу отримати виключно міцний та надійний залізобетон, що одержав кращі якості металу та бетону. По суті, арматурний каркас є вдосконаленим різновидом арматури, що значно посилює технологічні характеристики в умовах інтенсивної експлуатації.

За способом з’єднання арматурних елементів каркаси поділяються на зварні та дротяні. Зварний спосіб скріплення елементів один з одним надійніший, ніж скручування їх дротом, тому в більшості випадків для виконання фундаменту під великі об’єкти використовуються зварні каркаси.

Як замовити/виготовити у нас зварні каркаси для фундаменту

У виготовленні зварних каркасів для фундаменту наша компанія займає провідні позиції на ринку виготовлення зварних металевих вузлів та каркасів. Десятиліття плідної роботи збагатили наших співробітників практичним досвідом та особистими професійними напрацюваннями, які гарантують нашій продукції надзвичайну надійність та відмінну якість. Звертайтесь на офіційний сайт нашої фірми та замовляйте будь-який готовий виріб або його виготовлення на замовлення клієнта.