г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварні конструкції: каркаси для столів

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

У кожної людини є свої власні погляди на навколишні меблі. І зовсім неважливо, де вона знаходиться — у будинку чи офісі, але кожен господар висуває до неї вимоги, які відповідають саме його запитам.

Комусь подобаються витончені столи на одній акуратній ніжці, хтось віддає перевагу ніжкам або цільнозварному каркасу.

Наскільки практична та чи інша конструкція, буде визначено в ході експлуатації виробу, але одне безсумнівно – воно має бути міцним та довговічним.

Найбільш міцними та зручними в експлуатації по праву вважаються металеві каркаси для столів.

Опис конструкцій каркасів для столів

Для виготовлення офісних столів потрібно кілька окремих елементів, головним з яких є металевий каркас для столу, що задає виробу певну форму і забезпечує відповідний дизайн. Залежно від функціонального призначення майбутнього виробу розробляються дизайнерські ідеї різноманітних форм та розмірів.

Металева база для столу відповідає за його стійкість та надійність, тому при виборі моделі офісного столу необхідно приділити достатньо уваги цьому визначальному елементу. Виходячи із загальної стилістики робочого приміщення, каркаси для столів виготовляються хромованим або покритим фарбою. Якщо перевага віддана консервативному стилю, каркас столу краще зробити матовим в нейтральних непомітних відтінках, а ось стиль хай-тек вимагає багатої і блискучої хромованої основи.

Конструкції офісних столів бувають кількох основних видів:

  • Трансформери;
  • дельта;
  • Константа;
  • Квант.

Виготовити такі моделі не так вже й складно — просто, обравши потрібний каркас для столу, необхідно до нього додати красиву і стильну стільницю, яка закінчить технічну ідею і створить єдиний стиль цих двох елементів.

Особливості / способи виготовлення каркасів для столів

Металеві каркаси столів одержують методом зварювання конструктивних елементів каркасу відповідно до обраної моделі. Всі зварні частини каркасу виконуються із сталевих меблевих труб і для довговічності та естетичності покриваються полімерними фарбами. Здебільшого каркаси виготовляють із сталі — хромованої або фарбованої, нержавіючої сталі або алюмінію, якщо для виробу важлива невелика вага.

Як замовити/виготовити у нас каркаси для столів

Готові зварні каркаси для столів можна придбати, замовивши необхідну конструкцію на нашому офіційному сайті. Якщо ви не зможете вибрати каркас із пропонованого ряду конструкцій, можна виготовити виріб будь-якої форми та дизайну за індивідуальним замовленням. Всі наші конструкції виготовлені на базі наявного практичного досвіду та побажань покупців, тому дуже зручні та мають оптимальні форми та розміри. Звертайтеся до нашого офісу та виберіть комфортні меблі для ефективної роботи!