г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварювання, встановлення парканів у Києві

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Паркан – найпростіший і звичний спосіб захистити свою ділянку. Існує безліч парканів, що складаються, як і з одного матеріалу, так і комбіновані, тобто складаються з декількох матеріалів. Наша фірма виконує якісну роботу будь-якої складності, а в нашій команді працюють лише професіонали.

Хтось зводить паркани з підручних матеріалів, хтось спеціально закуповує, а хтось перекладає всі турботи на спеціалізовану компанію. Незалежно від обраних матеріалів та виконавців всі етапи та послідовність встановлення парканів, Київ будуть абсолютно однакові.

Будівництво паркану Київ

Перед тим як приступити до будь-якої роботи варто скласти грамотний план, без нього буде досить складно адекватно оцінити кількість ресурсів, що витрачаються, послідовність і час роботи. Для початку створюється малюнок, відзначаються кути та відстань між ними, так само обчислюється довжина секцій та кількість стовпів.

Наступним етапом буде опрацювання окремих секцій, вибір типу опор, наприклад, для кращої стійкості конструкції, зазвичай використовують бетонні стовпчики для забору, Київ. Обшивальний матеріал вибирається самим замовником і може бути абсолютно будь-яким.

Коли відомі всі матеріали, довжини і глибина фундаменту паркану складається кошторис, що містить вартість роботи, кількість використовуваних матеріалів, а також транспортні витрати.
Монтаж завжди починається з підготовки фундаменту, установки стовпів, що виконують роль опори, а закінчується обшивальним матеріалом. Каркас, що забезпечує підтримку всієї конструкції, створюється за допомогою стовпів, пов’язаних у цілісну систему перекладинами, лагами.

Кінцева вартість буде відома після складання кошторису і включає всі витрачені на встановлення робочі ресурси. Величина витрачених робочих ресурсів залежить від матеріалу, складності та розміру конструкції, що у свою чергу залежить від особливостей рельєфу.

Найчастіше прайс-листи різних організацій показують усі можливі варіанти та типи робіт, що виконуються саме цією організацією. Установкою та зварюванням паркану займаються лише висококваліфіковані працівники нашої фірми. Послуги монтажу та зварювання в нашій компанії, незважаючи на свою складність, здійснюються за прийнятними цінами.

Наші працівники завжди готові піти назустріч замовнику.