г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виробництво грат на вікна у Києві

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Производство решеток на окна в Киеве

Ґрати для вікон з металу найідеальніший варіант, щоб почуватися під захистом. А зазвичай почуття безпечного життя невід’ємна частина комфортабельності. Ковані грати для вікон значно ускладнюють звичайну справу зломщиків.

Наша фірма має досить широкі можливості та пропонує широкий вибір класичних металевих решіток за низькою ціною, та художніх кованих решіток на вікна у Києві за вищою, проте доступною ціною.

Наш висококваліфікований спеціаліст при виборі ґрат допоможе вам вибрати з наявного асортименту або розробить спеціальний проект враховуючи всі тонкощі вашого смаку та бажання. Від простих і скромних кованих віконних ґрат до ексклюзивних шикарних і розкішних ґрат для вікон.

Ковані грати на вікна у Києві

На сьогоднішній день модно слідувати стилям на кшталт класицизму, модернізму і т.д., замовляючи виготовлення грат важливо стежити за стилями. Тут особливо потрібні ковані віконні ґрати, які виготовляє наша фірма.

Для зварних решіток на вікна існують особливі вимоги. Це елемент зовнішнього дизайну приміщення, який дивляться люди, що знаходяться всередині. Конструкція, якою вони сприймають довкілля неодмінно повинна мати гарну форму і тішити очі. Для цього наша фірма займається виготовленням ґрат на вікна у Києві.

Перш ніж зробити покупку, важливо подумати про дизайн кованих ґрат. Оскільки металеві ґрати не просто для захисту їх можна зробити і для краси. Ціни варіюються залежно від вибраної вами моделі, складності її виробництва, якості матеріалу, кількості матеріалу.

Ми пропонуємо вашому вибору ковані ґрати на вікна за ціною, що відповідає якості. У вас є ексклюзивна можливість замовити класичного стилю ґрат або декорованого, особисто під ваш розсуд і перевагу.

Наші фахівці виділять атрибут, що набуває вами, оригінальним і неповторним дизайном, міцністю і стійкістю. Звичайно грати на всі сто відсотків не гарантують захист майна, проте потрібна досить велика кількість часу для охочих зламати вашу власність. Як правило, подібні дії привертають увагу сусідів. Саме з цієї причини злодії триматися подалі від будинків із ґратами не ризикують.

З нами ви можете почуватися повністю в безпеці та можете не хвилюватися за збереження ваших речей усередині квартири під час від’їздів.

Багато років металеві ґрати на вікнах оберігають недоторканність нашого житла. Сьогодні мешканці особливо гостро відчули необхідність оснащення вікон своїх квартир. Будь-які приміщення, до вікон яких є доступ зовні, представляють спокусу для грабіжників, тому в них обов’язково встановлюють металеві ґрати на вікна.

Грати на вікна – недорого, красиво, міцно

Якщо вам необхідно встановити металеві решітки на вікна, звертайтесь до нас.

У нас в «Зварювальні роботи» ви знайдете сумлінних та професійних виконавців вашого замовлення на виготовлення решіток на вікна будь-якого типу – від простих, зварених з прута, до ексклюзивних кованих решіток.

Всі роботи з виготовлення грати на вікна ми виконуємо комплексно, від вимірів до фарбування, і завжди дотримуємось встановлених термінів. Ми завжди допоможемо вам з правильним вибором оптимального решітки. У тому випадку, якщо ви бажаєте отримати привабливу решітку, дуже схожу на куту, але з мінімальними витратами, ми готові прикрасити просту зварену решітку кованими деталями. В результаті такого декорування залізна решітка, що вийшла, буде виглядати набагато симпатичніше і витонченіше, ніж проста решітка на вікна.

Будь-яку сталеву решітку перед монтажем необхідно якщо не пофарбувати, хоча б погрунтувати. Сьогодні можна вибрати фарбу будь-якої якості та для будь-якого гаманця. На сьогоднішній день найбільш поширеним забарвленням покриття решіток на вікна є зістарена бронза або золото. Прості прозорі або кольорові лаки мають своїх прихильників. З точки зору якості покриття не має рівних фарбування порошковою фарбою. Ґрати на вікна, покриті такою фарбою, не будуть піддаватися корозії. Таке покриття виконується за допомогою електростатичного напилення. Тому, крім міцності, воно відрізняється високим ступенем проникнення у всі малодоступні місця конструкції, забезпечуючи стовідсоткову ізоляцію поверхні виробу від агресивних факторів зовнішнього середовища.

Таке покриття через дорожнечу самої фарби і складну технологію її нанесення коштує значно дорожче за звичайні поліуретанові фарби для металевих решіток. Як ще один варіант міцного покриття можна використовувати автомобільні емалі. Хоча таке покриття решітки на вікна і має високу міцність, іноді при механічному впливі у вигляді ударів воно може пошкодитися, що призведе до реакції корозії. У цьому випадку металеві віконні грати вимагають догляду у вигляді обробки пошкодженого місця перетворювачем іржі та підфарбовування для відновлення пошкодженого шару. Під час експлуатації решітки періодично потрібно буде мити як саму решітку, так і скло вікна, тому між її прутами має бути достатня відстань

Міцність віконних ґрат багато в чому залежить не тільки від типу її конструкції та якості використаних матеріалів, а й від кваліфікації майстра, та якості монтажу в отвори. Монтаж решіток відбувається шляхом кріплення у отвір. Віконні грати є жорсткою металевою рамою, звареною з металопрофілю різного перерізу, заповненою гратчастою конструкцією. Вона забезпечує захисну функцію решітки на вікна і може бути виконана у вигляді візерунків з орнаменту або різних геометричних фігур.

Встановлюються ґрати на вікна різними способами. Вони можуть монтуватися або всередину отвору, або в накладку. При установці внакладку грати кріпиться до лицьової сторони стіни, при цьому розмір грати повинен бути довшим за розмір прорізу. Якщо решітка буде монтуватися всередину отвору, її розмір повинен бути трохи менше розміру отвору.

Тому приступаючи до виготовлення ґрат на вікна, потрібно знати спосіб її монтажу. Монтується грати на вікна за допомогою приварювання її до металевих закладних, які вставлені у стіну під різними кутами. Після зварювання їх кінців з рамою решітки їх вже неможливо буде витягнути зі стіни. Такі заставні насвердлюються в стіні по периметру решітки або, відповідно до вушок, або отворами в рамі решітки. Монтаж решітки і полягає в розмітці та засвердліванні отворів для заставних, вбивання в них штирів та приварювання до них металевої решітки на вікна.

Встановлення решітки на вікна є вимушеним кроком, але це єдиний спосіб убезпечити своє життя для мешканців перших поверхів, або власників тих приміщень, вікна яких схильні до небезпеки злому через близькість з козирками або пожежними сходами. Наша бригада майстрів виконує виготовлення та монтаж решіток на вікна.

Ковані ґрати на вікна

Віконні грати, представлені на ринку Києва та області, за принципом виготовлення поділяються на дві групи. До першої групи відносяться ковані ґрати, до другої – зварені віконні ґрати. З впровадженням технології серійного холодного кування ковані деталі знайшли широке застосування при виготовленні або декоруванні ґрат на вікна у Києві. Завдяки поєднанню зварювання та декоративних кованих елементів вдається отримувати недорогі віконні грати, за ціною та принципом виготовлення, що відносяться до зварних ґрат, але за зовнішнім оформленням схожих на цільноковані. Такі недорогі ґрати на вікна в Києві та київській області будуть не тільки ефективним захистом приміщення, а й яскравим декоративним елементом, що прикрашає не лише вікно, а й весь фасад будівлі.

Особливою вишуканістю, але й високою ціною, відрізняються грати на вікна.

Такі грати є продуктом індивідуальної творчості майстра, тому кожна така решітка є неповторним витвором мистецтва. Багатий орнамент кованої решітки вигідно виділить вікно на загальному тлі фасаду будівлі, надавши йому рис респектабельності і роблячи його впізнаваним.

Незважаючи на крихкість ажурних орнаментів кованої решітки на вікна, вона є міцною конструкцією, здатною ефективно протистояти спробам злому.

Зварені металеві ґрати на вікна

Для приміщень, що знаходяться на перших поверхах будівель, оснащення вікон металевими ґратами стає обов’язковим заходом. Раніше віконні решітки встановлювали лише в крайніх випадках, тому до їх зовнішнього вигляду ставилися неупереджено, приймаючи її непоказний зовнішній вигляд, як факт, що зрозумілий. Важливими були лише захисні функції ґрат. В даний час жителі відкрили для себе той факт, що, виявляється, віконні грати можна оригінально декорувати і таким чином прикрасити фасад будівлі. Хоча в плані можливості декорування прості зварені грати поступаються кованими гратами на вікна, все ж таки через доступнішу ціну їх замовляють набагато частіше.

Цільноковані віконні ґрати, будучи продуктом ручної роботи, значно перевершують за ціною прості зварені ґрати на вікна. Для тих клієнтів, які не можуть собі дозволити таку суму, ми пропонуємо прості зварені ґрати, прикрашені різними кованими елементами. Такі грати, що імітують цільноковане виріб, будуть виглядати набагато багатшими за прості решітки, при незначному збільшенні її вартості.

Вибір таких кованих деталей на ринку дуже великий, і за наявності смаку можна прикрасити зварену решітку з високим ступенем імітації цільнокованої решітки на вікна. Тому через те, що не кожен поціновувач витонченості цільнокованих решіток може собі дозволити їх придбання, решітки зварені, декоровані кованими елементами, стали дуже популярними в місті.

Конструкція зварних ґрат не відрізняється різноманітністю варіантів оформлення, тому для внесення в її просту форму деякої різноманітності, металеві квадрати, з яких вона зварюється, крутяться і прикрашаються піками, пелюстками. Місця їхнього зварювання прикрашають декоративними хомутами. Але, незважаючи на такі прийоми, конструкція зварних ґрат виглядає одноманітно через однотипність їх конструкції. Щоб істотно підвищити естетичну привабливість таких ґрат, у їх конструкції використовують ковані елементи. Завдяки тому, що випускаються вони серійно, невеликими партіями, вартість їх невисока, але з їхньою допомогою просту зварену решітку на вікна можна перетворити на вишуканий та оригінальний виріб. Таким способом виготовляють дуті решітки на вікна, що стали особливо популярними сьогодні. Навіть прикрасивши зварні ґрати лише одним-двома кованими елементами, можна кардинально змінити її зовнішній вигляд. При виготовленні ґрат на вікна найчастіше використовують металевий прут круглого або квадратного перерізу.

Найбільше застосування при виготовленні металевих ґрат на вікна отримав металевий квадрат товщиною 12 мм.

При виготовленні грат на вікна важливо враховувати і вимоги до кроку її прутів. Ця відстань повинна перешкоджати можливості протиснутися між ними в приміщення і не повинна створювати враження їхнього нагромадження, щоб не затемняти приміщення і не псувати естетику сприйняття самого віконного отвору.