г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Замовити металевий гараж у Києві

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Заказать металлический гараж в Киеве

Безперечно, до основного плюсу металевого гаража можна віднести його вартість. Адже такий гараж завжди коштує дешевше, ніж капітальний гараж. І навіть за відсутності плюсів, властивих капітальному гаражу, такий притулок уже захищає машину від вітру, дощу, сонця та снігу. Як правило, металевий гараж коштує в 2-3 рази дешевше, ніж капітальний гараж на тому ж масиві.

Другою, але також дуже важливою перевагою металевого гаража, служить його наближеність до місця проживання власника. Це також важливий момент, через який металевий гараж купують люди, які мають фінанси і на капітальний гараж. Але вони просто хочуть, щоб машина завжди була під боком і щоб її не дряпали на стоянці, щоб вона стояла суха і від вологи не псувався кузов.

Виготовлення металевих гаражів у Києві київської області

Це два основні плюси, тепер можна перейти до мінусів. Найважливіший мінус таких гаражів стосується їхньої не зовсім законної установки. Якщо під гаражний кооператив земля виділяється містом і щоразу продовжується договір оренди, то металеві гаражі, які стоять у дворах на масивах, зазвичай ніякого договору оренди не мають. Залежно від країни та міста, зараз є можливість укласти договір оренди землі з міською владою. Як правило, така оренда коштує близько 10 $ на місяць (йдеться про звичайні, мільйонні міста), що втричі дешевше за плату на стоянці. Правда варто враховувати, що купуючи металевий гараж, покупець платить близько 1000 – 1500 доларів при самій покупці. Потім, раз на кілька років, такий гараж потрібно фарбувати, якщо власник хоче ставити свій автомобіль з гарним і затишним «будиночком».

До мінусів металевих гаражів можна віднести відсутність світла, ям та погребів. Рідко коли, що з перерахованого, можна зустріти в металевому гаражі, що може викликати складності в ремонті та обслуговуванні автомобіля, а також у зберіганні різних предметів, або консервації, яка дуже добре складується в підвали капітального гаража.

Всупереч поширеній думці, гараж за металевими гаражами врятували більше, ніж по капітальних, у гаражних кооперативах. Можливо, це пов’язано з тим, що такі збірні гаражі знаходяться у дворах багатоповерхових будинків, де існує ймовірність виклику поліції. У гаражному кооперативі, один або двоє сторожів, без системи відеоспостереження не зможуть контролювати всю територію постійно.

Металевий гараж в Києві має свої плюси. При хорошому насипу, зміцненні стін і даху, і звичайно ж воріт. А також при установці GSM – сигналізації, він може бути гарним укриттям для автомобіля.