г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварені меблі в стилі лофт

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Меблі в стилі лофт, що стали нині модними і неймовірно популярними, є концепцією простоти з максимальним вільним простором.

Цей стриманий стиль, непоказний і невибагливий на перший погляд, при глибшому вивченні вражає своєю оригінальністю та лаконічністю та чудово вписується в інтер’єр сучасної квартири.

Неординарні дизайнерські розробки представляють меблі loft в зовсім іншому світлі, відмінному від усталених шаблонів, що випускаються серійно.

Нові конструкції для меблів дозволяють до виготовлення будь-якої моделі підійти нестандартно, надаючи речі яскравій індивідуальності та неповторності.

Опис конструкцій лофт меблів

Наша компанія спеціалізується на виробництві зварних конструкцій для виготовлення меблів у стилі лофт в єдиному екземплярі на індивідуальні замовлення. Ми є затятими прихильниками абсолютно нових творчих ідей у ​​виготовленні меблів, адаптуючи її до архітектурного та дизайнерського стилю інтер’єру. Конструкційна основа, на якій виготовляються меблі loft, є металевим каркасом, на який кріпляться стільниці і сидіння з дерева.

Зварні металеві конструкції для стилю лофт виконуються із сталевих профільних труб, смуг, куточків, іноді швелерів та двотаврів, що покриваються після збирання та зварювання конструкції спеціальним лаком або полімерною фарбою. Металокаркаси для столів та стільців можуть виготовлятися з простої та нержавіючої сталі, а також легкого та практичного алюмінію, а для стільниць можна використовувати скло, дерево чи нержавіючу сталь.

Особливості лофт меблів та способи виготовлення

У процесі виробництва для того, щоб виготовити лофт меблі, необхідно пройти кілька підготовчих етапів:

  • зробити деревообробку елементів майбутніх меблів – розпиляти колоди на дошки, висушити та обробити деревину;
  • зробити металообробку для майбутніх зварних конструкцій – порізати метал на заготовки, зварити та зачистити шви під фарбування;
  • зібрати металеву каркасну основу;
  • прикріпити до основи дерев’яні частини – сидіння, стільниці та інші елементи меблів.

Як замовити меблі в стилі лофт у нашій компанії

Наша компанія виготовить для вас будь-які меблі лофт відповідно до ваших індивідуальних запитів. Ми виготовляємо кожен виріб вручну з високоякісних, добре перевірених матеріалів, абсолютно нешкідливих та екологічно безпечних. Ціни на різні предмети меблів теж різні, але цілком адекватні і залежать від вартості та якості матеріалів, що застосовуються для виготовлення меблів, а також складності конструкції виробу.

Для того, щоб зробити замовлення, необхідно зв’язатися з нашими співробітниками по телефону або зробити онлайн заявку на офіційному сайті нашої компанії. Способи оплати та доставки уточнюються співробітниками компанії за вашими контактними даними.