г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зводимо ангар, Київ

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Наша компанія пропонує послуги виготовлення ангарів для промислових та комерційних цілей. Зведення конструкції не займає багато часу, наші люди професійно підходять до зведення будь-якої конструкції ангарів. Ангари, виготовлені з металу, зводяться дуже швидко, найчастіше використовуються як склади.

Будівництво ангарів, Київ

Розглянемо порядок проведення етапів будівництва ангарів нашими працівниками. По-перше, ангар, як і будь-яка інша будова, потребує попереднього проектування. На цьому етапі проектування ангарів продумуються всі деталі, що використовуються матеріалу, враховуються фактори, що впливають на будівництво, наприклад тип грунту, як використовуватиметься об’єкт або можливі навантаження.

Починається зведення ангарів з установки фундаменту, його тип залежить від особливостей ґрунту та передбачуваної ваги майбутньої конструкції, наприклад, пальовий фундамент використовується при недостатній щільності ґрунту на вибраному місці. Після закінчення робіт цього етапу починається зведення каркаса майбутньої споруди. Стандартний каркас збирається з розпірок, прогонів і, звичайно, другорядних балок, так само варто відзначити, що каркаси для комор різняться видом з’єднання, їх всього два: болтові і зварні каркаси.

Після зведення каркаса починається етап обшивки ангара, якщо ангар є теплим, то по завершенню зовнішніх робіт, він так само обшивається утеплювачем. Ангар шатровий є одним з найекономніших у плані експлуатації, його конструкція більш проста у виготовленні, особливо якщо порівнювати з арочними ангарами. При проектуванні шатрових та прямостінних ангарів варто враховувати навантаження, яке покладається на ангар вітром та опадами у вигляді снігу.

Найкращим покриттям будь-якого виду каркасу ангара вважається сендвіч-панелі, вони мають хорошу термоізоляцію, що дозволяє заощадити на опаленні ангару, крім того вони прості у використанні та складання, не вимагають специфічного догляду і мають хороші естетичні характеристики. Такі панелі є екологічно чистими, а також дуже потрібні в будівництві будівель різного типу.

Наявність грамотних та підготовлених спеціалістів виділяє нашу фірму серед подібних. Варто зазначити, що наша компанія займається проведенням зварювальних робіт будь-якого типу та складності. Одним із напрямків діяльності нашої компанії є сватка конструкцій для ангарів, Київ.