г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Мобільний штендер у Києві презентує

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Реклама – двигун торгово-виробничих відносин. Від її переконливості та барвистості часто залежить доля як приватних підприємців, так і великих компаній. Одним із дієвих видів реклами є штендер – легка мобільна конструкція, яку можна пересунути в інше місце без особливих зусиль. Складається він з металевого каркасу та основи з пластику або металу, де і розміщується за допомогою самоклеючої плівки різна рекламна інформація. У нашій компанії вам надається можливість замовити штендер будь-якої конструкції або купити готовий за розумною ціною та з високою якістю виготовлення.

Виносні штендери Київ від виробників

Тільки у нас ви можете вибрати та замовити різні вивіски Київ недорого та акуратно виконані. Одним із перспективних векторів нашої виробничої діяльності є виготовлення штендерів Київ. Незважаючи на те, що купити штендер Київ можна за досить невисокими цінами, його ефективність та економічну користь важко переоцінити. Сьогодні замовити штендер Київ може собі дозволити будь-який підприємець-початківець, який за допомогою штендерів широко розрекламує свою діяльність і приверне увагу до своєї продукції або сфери запропонованих послуг.

Виносні штендери користуються заслуженою популярністю і найбільш популярні з багатьох видів зовнішньої реклами. Рекламний штендер Київ виконує безліч виробників, які давно і серйозно працюють на ринку зовнішньої реклами. Вони освоїли виготовлення найрізноманітніших форм виносних штендерів, а саме:

  • розкладачку – найбільш простий і поширений вид штендера, коли металева конструкція розсувається у вигляді літери А. Вона дуже стійка та несприйнятлива до кліматичних впливів;
  • Т-подібної форми з міцною нижньою основою та двостороннім рекламним щитом;
  • крейдяний, який має металевий каркас та темну рекламну основу, де крейдою пишуть необхідну інформацію та легко замінюють її оновленою;
  • фігурної форми, де у вигляді рекламної основи виступає образ будь-якого мультяшного героя або просто симпатичний звірятко;
  • арочної або прямокутної форми, що встановлюються на міцні металеві ніжки.

Прийнявши рішення щодо необхідності розміщення своєї зовнішньої реклами, перш ніж штендер купити Київ, слід обрати його вигляд та конструкцію.

Наша фірма, що займається виготовленням рекламного обладнання вже багато років, пропонує вам чудову продукцію за низькими цінами. Нами виконується прийом індивідуальних замовлень на рекламні штендери або великий каталог із зразками вироблених раніше виробів. Найоригінальніший і барвистіший штендер ви зможете замовити саме у нас, а ціна його вас не розчарує. Телефонуйте, приходьте, тут на вас завжди чекають привітні співробітники фірми, які нададуть вам будь-які консультації та допоможуть з вибором продукції.