г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Навіси для дачі

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Ваша дачна ділянка – те чудове місце, де ви відпочиваєте душею і тілом і, цілком природно, що ви хочете оточити себе комфортом по максимуму. Влітку, коли палить сонце або мрячить дощ, хочеться довше залишатися на повітрі. Навіс для дачі – ось рішення, яке докорінно перетворить вашу ділянку і створить неповторний затишок. Але часто виникають питання: з чого робити, де встановити і як виглядатиме ваш дачний навіс?

Наша компанія завжди готова допомогти вам, починаючи з консультацій та закінчуючи монтажем «під ключ».

Переваги металевих конструкцій

Незважаючи на простоту конструкції навісів, необхідно розуміти, що споруда буде піддаватися серйозним вітровим навантаженням, а взимку ще й рясним випаданням снігу. Як показує практика, зварені металеві каркаси – найбільш надійне рішення для несучої конструкції навісу для дачі. Більш того конструкції з металу дозволяють створювати найнеймовірніші дизайнерські рішення. Ми готові надати вам широкий вибір рішень для вашого дачного навісу.

Види дачних навісів

За своїми цільовими та архітектурними рішеннями навіси для дачі можна розподілити на кілька видів:

  • Примикаючі до споруд. Особливість такого навісу в тому, що одна зі сторін буде глухою – це запобігатиме протягам. При такій конструкції стіну можна використовувати як несучий елемент. Навіс для дачі, що примикає, може надійно вкрити вхідні двері, а може стати елегантним місцем для патті.
  • Ті, що стоять окремо. Такі конструкції дачних навісів можуть вирішувати безліч завдань: створити затишне, тінисте місце у саду; захистити автомобіль; послужити укриттям для барбекю-комплексу; сховати від опадів заготовлені дрова тощо.
  • Навіси з глухим стаціонарним дахом. На таких конструкціях використовується міцний покрівельний матеріал (профнастил, металочерепця, шифер і т.д.). Такі конструкції навісів для дачі застосовуються для ґрунтовних споруд всесезонного використання.
  • Навіси з прозорими, напівпрозорими покрівлями. Для покриття таких навісів використовують різні полікарбонати та інші покрівельні пластики. Ціль таких дачних навісів захистити від атмосферних опадів, але не перешкоджати (або перешкоджати частково) сонячному світлу. Ці матеріали дозволяють створювати покрівлі складних гнутих форм.
  • Дачні навіси з покрівлею з текстилю створять неповторний казковий шарм вашій ділянці. Наприкінці сезону зазвичай знімаються.

Наша компанія допоможе зорієнтуватися серед цієї множини вибору. Фахівці спроектують дачний навіс тільки під ваші потреби та смак. А висококваліфіковані майстри виготовлять зварювання та монтаж з виїздом на місце.

Найцінніше, що у нас є – це НАШІ КЛІЄНТИ!