г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Навіси з полікарбонату

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Полікарбонат – високотехнологічний сучасний матеріал, особливо поширений у сфері будівництва, що є пластиком, що складається з осередків. Популярним його роблять унікальні властивості, наприклад, висока міцність і прозорість при дуже маленькій вазі. Серед переваг виробів із полікарбонату варто відзначити ряд переваг – доступна ціна, простота та довговічність. В умілих руках полікарбонат набуває абсолютно будь-якої форми, тому його застосування широко.

Наша компанія пропонує послуги з зварювання каркасів навісів із полікарбонату, Київ.

Навіси збірні

Наша компанія, на відміну від інших, виробляє якісні навіси збірно-розбірних конструкцій, розмір та форма яких залежить лише від бажання замовника.

Наша команда відрізняється високим професіоналізмом та індивідуальним підходом до кожного замовлення. Спочатку розглянемо етапи виробництва стандартного, не збірного гаражного навісу. Насамперед потрібно створити креслення майбутнього навісу, на етапі проектування будь-якої конструкції проводитися прорахунок навантаження та облік впливу зовнішніх факторів: погоди, типу та будови ґрунту. За даними цих результатів і вибираються особливості конструкції та матеріали, з яких вона буде зроблена. Саме зведення, наприклад, односхилий навісу з полікарбонату починається з підготовки майданчика, можливе укладання тротуарної плитки, що часто використовується на ґрунтах схильних до спучування або зміщення.

Після успішного закінчення всіх попередніх робіт починається зведення самого каркаса конструкції. Найчастіше використовуються арочні навіси з полікарбонату, на них не накопичується сніг, бруд або опади, крім того такі навіси естетично приємні оку і прикрасять будь-яке подвір’я. Збірні навіси з полікарбонату набагато легші в установці та демонтажі, а в іншому етапи їх установки такі самі, як і звичайних, цілісних.

Також досить популярні і навіси для дачі з полікарбонату, під ними можна відпочити з сім’єю навіть у найсильніший дощ. Навіси з полікарбонату не пропускають ультрафіолет, міцні та невразливі до погодних катаклізм.

Напевно, варто трохи згадати про догляд за навісами з полікарбонату будь-якого типу, такі навіси навіть при сильному забрудненні добре відмиваються водою без миючих засобів.

Наша компанія займається виготовленням та встановленням навісів відповідно до всіх стандартів даного виду роботи, у нашій згуртованій команді всі професіонали своєї справи, крім цього ми встановлюємо навіси швидко та якісно.