г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Ковані огорожі

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Найнадійнішим способом захистити свою територію від сторонніх є встановлення надійного паркану. У сучасному світі є безліч матеріалів для виготовлення та встановлення паркану, але найкрасивішим і довговічним вважається метал. Наша компанія пропонує послуги з зварювання кованих та листових парканів у Києві та його околицях.

Кований паркан – краса та довговічність

Великою перевагою таких парканів є можливість додавання до основи великої кількості декоративних елементів, здатних надати чарівності навіть найсуворішій і непривабливій огорожі. Крім цього метал – стійкий матеріал і він дуже стійкий до будь-якої природної дії, особливо при постійній обробці антикорозійними речовинами.

Але як би не був гарний кований паркан, він теж має недоліки. При поганому відході частини паркану можуть втратити початковий вигляд, а його відновлення є дуже складним процесом. Крім того, ковані паркани не є суцільними, тобто не закривають від зайвих очей територію, що прилягає до будинку.

Найбільшою популярністю серед кованих парканів у Києві користуються паркани, що мають металеві та цегляні конструкції, а також конструкції з азбестових труб та бетонних стовпів. Найдоступнішими і найдешевшими є металеві, їх основна конструкція є опорою у вигляді стовпів круглої або квадратної форми, вмонтованої в бетонний фундамент і перекладини між ними. Дуже довговічним буде паркан із цегляними опорами, до того ж такі турботи мають левову частку привабливості. А азбестові та бетонні труби не вимагають жодної обробки, і дуже просто демонтуються та транспортуються.

Небагато про створення кованого паркану.

Кожна з секцій кованого паркану має свою рамку, як правило виготовлену з металопрофілю. Для складання самої конструкції потрібен досить значний порожній простір, тому що всі елементи майбутньої конструкції повинні бути в лежачому положенні, інакше вони можуть деформуватися. Дуже великої уваги вимагає виготовлення рамки, оскільки вона може деформуватися або набути форми ромба. Надалі, коли рамка готова, починаються роботи з розміщення та зварювання декоративних деталей майбутнього паркану. Візерунок та зовнішній вигляд майбутнього паркану залежить тільки від переваг та побажань замовника, ми гарантуємо якісну та швидку збірку всіх деталей.