г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Вольєри для собак

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Будь-який будинок потребує охорони, тому багато хто, починаючи будувати свій будинок, заводять сторожового собаку. Хоч би який був пес, породистий чи ні, йому потрібна своя територія, саме для цього і створюється вольєр для собак.

Наша компанія пропонує послуги з зварювання та встановлення вольєрів будь-яких розмірів та форм. Найважливішим є дотримання всіх правил санітарії, інакше вольєр стане не місцем для житла собаки, а розсадником шкідливих бактерій. Крім того, варто дотримуватися і правил безпеки.

Замовляючи зварювальні роботи в нашій компанії, ви можете бути впевнені в якості виконання роботи, наша копання гарантує ідеальне співвідношення якість – ціна.

Вольєри для собак Київ

Розглянемо основні етапи зведення вольєру. Для початку, як і в будь-якій роботі, потрібно визначити необхідні розміри та матеріали для будівництва. Якими будуть вольєри для собак залежить від того наскільки велика буде собака в дорослому віці, якщо ж ваш вихованець ще щеня, то майбутній зріст можна визначити по лапах і грудях, подібну інформацію легко у всесвітньому павутинні.

Враховуючи ці дані, розробляється кошторис і креслення майбутньої конструкції, розмір якої так само залежить від кількості собак, що там містяться. Також варто відзначити, що підлога у вольєрі найчастіше роблять бетонною, але при цьому вона дуже холодна і щоб уникнути захворювань у собак, виготовляється настил з дощок. Фасад вольєра робиться у вигляді ґрат, для того щоб собака міг бачити що відбувається на ділянці, крім того підлога у вольєрі має бути нахилена у бік фасаду, що не дасть волозі накопичуватися у вигляді калюж. Всі фрагменти стін повинні бути ретельно скріплені, не мати гострих предметів, що стирчать, інакше собака може поранити себе.

Так само не рекомендується натягувати сітку, оскільки собака може прогризти її і поранити ротову порожнину, найкраще зварити клітину з труб. Для комфортнішого існування улюбленця найкращим варіантом буде закрити всі інші сторони, найоптимальнішим матеріалом для цього послужать дошки 2-х міліметрової товщини, попередньо оброблені антисептиком і перевірені на міцність і наявність сучків.

Важливою для здоров’я собаки є наявність даху, хоча б над частиною вольєра, її відсутність змусить вашого вихованця у негоду залишатися в будці весь день. Останньою, але від того не менш важливою, встановлюються двері, особливо важливим є міцність її кріплень, при її нестачі сильний собака просто виб’є двері.