г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовити стільці в стилі лофт

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Для деяких людей іноді великою проблемою стає вибір меблів. Вони болісно і довго роздумують, який стиль підійде до їхніх помешкань, а потім так само старанно вибирають меблі. Але є такий стиль, який буде гарний у будь-яких приміщеннях і для їхнього оформлення доведеться докласти мінімальних зусиль. Це так званий стиль лофт дуже цікавий і креативний, дуже поширений серед творчих неординарних людей.

Його відмінною рисою є максимальний простір як у приміщенні, так і у дизайні меблів. У цьому стилі будь-який предмет меблів виглядає дуже просто та грубувато, чим і приваблює до себе нових шанувальників. При такому звичайному та невибагливому вигляді меблів особливий акцент несуть оригінально виконані стільці у стилі лофт.

Опис конструкцій стільців у стилі лофт

Для того, щоб виготовити стілець у стилі лофт, потрібно зварити металевий каркас, на який кріпиться сидіння та спинка. Каркас повинен бути міцним і стійким, особливо в основі стільця, тому його виготовляють із міцних жорстких матеріалів – сталі, алюмінію, бронзи, нікелю та інших подібних матеріалів. Основа може бути прямокутною, квадратною, круглою, овальною, але обов’язково м’якою і зручною. Щоб його дизайн не випадав зі стилю лофт, оббивку застосовують сірого, коричневого, цегляного, чорного або білого кольорів. Монотонність фарбування та міцна груба тканина цілком виразно вкаже на належність до такого модного сучасного стилю.

Нехитра простота інтер’єру в стилі лофт досягається оригінальним поєднанням застарілих предметів меблів з сучасним оздобленням і витонченими стільцями. Так грубий, стилізований під горищні меблі стіл чудово доповнять сучасніші стільці. Добре вписуються в цей стиль високі барні стільці, але і не менш цікаво виглядають незвичні трикутні сидіння.

Особливості виготовлення стільців у стилі лофт

Технологія виготовлення стільців змінюється в залежності від функціонального призначення, форми та розмірів столу. Якщо це стіл обідній прямокутний, то і сидіння на стільцях доцільно зробити прямокутними і помістити їх на стійкий чотириногий каркас. До високої барної стійки додаються барні стільці – високі і вузькі, а до робочого столу зручний для довгого сидіння стілець або крісло. Для кімнат, де приймають гостей, стільці краще робити із похилою спинкою на міцній стійкій основі.

Як замовити у нас стільці лофт

Наша компанія вже багато років займається виробництвом меблів у різних стилях, у тому числі наші фахівці добре освоїли стиль лофт. Наші майстри виготовлять вам металеві конструкції для стільців з будь-яким ступенем складності, а дизайнери розроблять оригінальні ідеї в їх оформленні. Звертайтеся до нас і ваш інтер’єр завжди радуватиме око і захоплюватиме своєю оригінальністю та комфортністю!