г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Складні зварні конструкції: каркас для дивану

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Міцний та жорсткий каркас є основою будь-якого каркасного дивана.

Він забезпечує форму всього виробу та несе на собі вагове навантаження, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні дивана.

На довговічність його служби та збереження первісних форм безпосередньо впливає якість матеріалу, з якого цей предмет меблів виготовлений. Найнадійніший із практичний з усіх видів каркасів металевий зварний.

Опис конструкцій каркасів дивана

Найдовший і найміцніший каркас для дивана виготовляється з металу. Для виробництва диванів з раціональним ціновим пропозицією застосовуються сталь і алюміній, а більш розкішні предмети меблів виготовляють з титану або хрому. Металеві каркаси здатні досить довгий час витримувати великі вагові навантаження, до того ж такі кістяки не іржавіють і можуть використовуватися з будь-якими механізмами розкладання. Іноді для надання додаткової краси та корозійної стійкості металеві елементи нікелюють, хромують чи анодують.

Для внутрішніх невидимих ​​кріплень застосовують сталеві пластини, а видимі частини дивана виконуються з дорожчих металів – нержавіючої сталі, алюмінію або титану. Металеві каркаси для диванів практичні в побуті і дуже невибагливі до температурних стрибків та високої вологості, особливо якщо до них застосовувалася антикорозійна обробка.

Металевий каркас кутового дивана складніший конструкційно, оскільки складається з ряду елементів. Його форма буває різною:

  • кут із однаковою довжиною сторін;
  • кут із різною довжиною сторін;
  • кут абстрактної постаті;
  • П-подібна форма.

Особливості / способи виготовлення металевих каркасів для дивану

Все швидше дивани на металевих каркасах набирають популярності. Вони відрізняються елегантним дизайном та бездоганно виглядають серед будь-якого модельного ряду диванів. Щоб отримати надійну основу, каркас дивана скріплюється за допомогою міцних зварних швів, тому вільно може витримати досить високі навантаження. При цьому такі вироби безвідмовно працюють при постійному складанні та розбиранні диванів, залишаючись такими ж надійними, як і при покупці.

Дивани з металевим каркасом можна трансформувати в спальне місце з різними механізмами:

  • книга і єврокнижка – найпоширеніший і користується великим попитом;
  • викочування — теж популярний і затребуваний покупцями;
  • дельфін – застосовується в кутових диванах, кутова частина яких залишається нерухомою, а довга сторона висувається;
  • седафлекс – прямий диван лаконічних форм, що висувається вперед;
  • акордеон – складається з трьох полотен, що висуваються вперед.

Як замовити/виготовити у нас каркас для дивана

Фахівці нашої компанії не один десяток років працюють у галузі виробництва металевих зварних конструкцій. Виготовлення та ремонт металевих каркасів будь-яких диванних форм проводиться нами якісно та на високому професійному рівні. Приймаємо замовлення на індивідуальне виготовлення каркасів будь-яких конфігурацій, які може намалювати ваша фантазія. У нас гарантія якості та адекватні ціни. Замовивши каркас для дивана в нашій компанії, ви користуватиметеся ним довго та без негативних сюрпризів!