г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Професійне винесення балкона: будь-які варіанти

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Власники тісних міських квартир найчастіше страждають від гострої нестачі корисних площ. Для ліквідації цього недоліку доводиться усілякими способами її розширювати: за рахунок комор і закутків, коридору та кухні.

Один із найпоширеніших і широко взятих населенням на озброєння — зміцнення балконів, засклення та винесення їх за межі, обмежені підлогою. Збільшити внутрішні габарити балкона або лоджії можна різними способами, що залежать від матеріалу, з якого споруджено будинок, та його архітектурних особливостей.

Швидко та якісно виконаємо розширення балкона у Києві

Яким би способом не здійснювалося розширення балконного простору після роботи висококласних фахівців, забезпечених нашою компанією, на оновлений балкон можна виходити без побоювань.

Наші професіонали зробили його не тільки привабливим, але ще й дуже міцним, здатним завдавати серйозних навантажень. Для своїх громадян якісне та надійне розширення балконів Київ забезпечує за допомогою залучення великої кількості професіоналів до виконання цих робіт.

Наша команда через тривалу роботу в цій сфері накопичила багатий практичний досвід у зміцненні та розширенні балконів та лоджій, який із задоволенням використовує у своїй професійній сфері. Ми пропонуємо населенню послуги з кваліфікованого розширення балконного простору. За статистикою найчастіше балкон з виносом Київ віддає перевагу іншим способам розширення площ. Винос балкона можливий по підлозі та підвіконню.

У разі застосування методу виносу підлогою видаляється старий парапет, який обмежує своїми розмірами балконний простір, а замість нього встановлюється міцний і міцний каркас із металевого швелера або прямокутної труби великих розмірів. При цьому розмір основи балкона можна збільшити як убік, так і вперед. Професійне зварювання виносу балкона не тільки розширить його межі, а й забезпечить новий сучасний дизайн.

Зварювання балкона застосовується і для винесення його на підвіконня. Це найпростіша операція, коли він використовують зварні кронштейни, встановлювані лише на рівні підвіконня з виносом його назовні. Розширення балкона у верхній частині на ширину підвіконня дає додаткове місце для облаштування зручних балконних шафок або поличок, на них можна влаштувати домашню оранжерею. Винос балкона Київ ціни можна дізнатися, зателефонувавши виробнику. У нашій компанії вони цілком демократичні та доступні.

Зважаючи на складність робіт, розширення вашого балкона краще надати професіоналам.

Ми кваліфіковано та грамотно виконаємо всі роботи, а ви отримаєте розкішний, повністю відреставрований балкон високої європейської якості.