г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Професійне зварювання нержавіючої сталі будь-якої складності

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Нержавіюча стати вже давно і міцно зайняла високу позицію серед інших металів. Вироби з неї завдяки різним присадкам знаходять властивість високої стійкості до корозії, через що набули великої популярності і практично завжди затребувані — і в промисловості, і в побуті. Але для виготовлення деяких складових виробів чи конструкцій неможливо обійтися без зварювання деталей.

Сварка нержавіючої сталі набагато складніша, ніж це потрібно для простої сталі. При цьому існують деякі нюанси та особливості специфіки, які необхідно застосовувати при зварних роботах з нержавійкою. Зварювальники, що працюють у складі нашої компанії, оволоділи необхідним досвідом та досить високою кваліфікацією, щоб якісно зварити будь-яку конструкцію з нержавіючої сталі. У роботі вони використовують нове обладнання і лише високоякісні матеріали, а міцність виробів і цілком адекватна ціна припадуть до душі клієнту з будь-яким рівнем доходів.

Кваліфіковане зварювання нержавіючої сталі напівавтоматом

Нержавіючу сталь залежно від товщини та рівня вуглецю в хімічному складі зварюють різними способами: дуговим, аргоновим та напівавтоматичним. Технологія зварювання напівавтоматичним методом вимагає застосування різної техніки для матеріалів. Поверхні великої товщини зварюють технікою струменевого перенесення, тонкі листи – короткою дугою, а економічне універсальне з’єднання деталей з нержавіючої сталі – це імпульсне зварювання.

Професійне зварювання напівавтоматом нержавіючої сталі дає можливість пристойно збільшити продуктивність, завдяки швидкості зварювального процесу, а шов виходить рівним і красивим.

Віртуозне володіння нашими зварювальниками всіма методами з’єднання поверхонь з нержавіючої сталі дозволяє їм знизити час виготовлення замовлення, забезпечивши при цьому відмінну якість і надійність конструкції. Ними легко і професійно виконується навіть зварювання труб з нержавіючої сталі, хоч і доводиться робити шов не по прямій, а по колу. Тому командою нашої компанії надається великий перелік послуг з виконання зварювальних робіт, у тому числі напівавтоматичним способом.

Нашою компанією отримано необхідні ліцензії та дозволи на роботи з підвищеною небезпекою, а також власні виробничі площі, обладнані найновішими досягненнями у галузі зварювальних технологій. Все це дозволило нам стати одними з лідерів на ринку зварювальних послуг, випускаючи тільки високоякісну продукцію та задовольняючи запити наших клієнтів.

Звертайтеся до нас, і наша продукція вас не розчарує!