г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Найкращі ковпаки на димарі: професійний підхід

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Надійним захистом від попадання в димарі опадів давно служать такі надзвичайно ефективні архітектурні елементи, як ковпаки на димар. Сучасні димники на димарі виконують не тільки своє основне призначення, що полягає в тому, щоб перекрити доступ дощу та снігу в димар, але і є мальовничим штрихом естетичного завершення всієї споруди в цілому і конструкції ковпака зокрема. Сьогодні у великому ходу виготовлення певних архітектурних деталей у художньому виконанні, з включенням модних елементів та витончених деталей.

Наша компанія займається монтажем та встановленням найрізноманітніших конструкцій для відведення диму на димоходах тривалий час. Ми встановлюємо свою продукцію на будь-які об’єкти, від промислових, що використовують газові прилади, до багатоквартирних будинків та приватних котеджів.

Виготовити без проблем ковпак на димар

Сьогодні у будівельній галузі відроджуються колишні тенденції щодо оснащення індивідуальних житлових будинків камінами. А за їх наявності в будинку обов’язково повинен бути димар, який необхідно вберегти як від атмосферних сюрпризів, так і від проникнення птахів і кажанів. Встановлений технічно правильно козирок на димар допоможе виключити косо потрапляння снігу та дощу, а від настирливості птахів наша компанія вас позбавить назавжди, оснастивши ковпак спеціальною сіткою.

Ковпак на димар, який по-іншому називається флюгарка у виробничих умовах виконується з оцинкованої сталі зі спеціальним покриттям, нержавіючої сталі, міді та інших матеріалів з відповідними технічними характеристиками. Виготовлення флюгарок з міді – найбільш довговічний спосіб, але й найдорожчий. Флюгерка зі сталі прослужить близько десяти років, але обійдеться набагато дешевше.

Нержавіюча сталь захистить димохідну трубу не менше ніж на двадцять років, до того ж вона дуже непогано зарекомендувала себе під час роботи в екстремальних кліматичних умовах. Дуже популярні й цинк із титаном, такі ковпаки прослужать понад п’ятдесят років.

У кожному ковпаку передбачено відведення води – крапельник. По ньому стікає вода, не потрапляючи у трубу. Це убезпечує її від надмірної вогкості, яка може з часом призвести до руйнування всієї конструкції, особливо за значних мінусових температур. Оптимальним кутом нахилу кришки над димарем становить 30 градусів, але в різних умовах його можна міняти більш ефективним.

Всі ці тонкощі досконало вивчені нашими спеціалістами та успішно застосовується ними при виконанні замовлень наших клієнтів. Довіртеся нашому високому професіоналізму та накопиченому досвіду, і ви отримаєте дивовижно красивий та функціональний виріб, який додасть ошатного вигляду вашому будинку.