г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварний металевий каркас для балкону

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

З часом балкони в старому житловому фонді занепадають і вимагають негайного ремонту.

Для отримання міцного, абсолютно надійного та максимально функціонального виробу потрібно використовувати міцний та якісний каркас для балкона.

Виготовлення та монтування такого каркаса – дуже важливий та серйозний етап ремонтних робіт та подальшої обшивки балкона.

Опис конструкцій каркасів для балконів

Правильно проведені зварювальні роботи забезпечать не тільки міцність, але і повну герметичність, а також естетичність зовнішнього вигляду і внутрішнього оформлення. До того ж різні типи балконів та додаткових елементів припускають використання різних по конструкції каркасів. Основу виробу складає металевий каркас балкона, на ній і буде триматися вся балконна вага, тому в цьому випадку на матеріалах не слід економити, як і довіряти проведення робіт неперевіреним фахівцям. Слід розуміти, що зварювальний каркас балкона виконується для зниження тиску на балконні плити і перерозподілу наявного навантаження на стіну будівлі, що безпосередньо несе.

Види конструкційних особливостей балконів бувають такими:

  • для винесення по парапету – дозволяє збільшити загальну площу балкона за рахунок виносу за межі огородження підвіконня та встановлення склопакетів на 30-40 см далі. При використанні цієї конструкції на стелю кріпиться каркас для додаткової підтримки склопакета та його рівного монтажу. Верхнє перекриття посилюється опорними кронштейнами та куточками з металу;
  • для влаштування дахів – виконується зведення даху і тільки потім обшивається та засклюється балкон;
  • для виносу ширини та довжини балкона по перекриттю верхньому та підлозі – використовується для збільшення площі балкона. В цьому випадку металевий каркас виконується з профільованих труб і приварюється до нижнього перекриття з видаленням на 30 см, на верхньому перекритті для створення виносу встановлюється також каркас.

Особливості / способи виготовлення каркасів для балконів

Зварне з’єднання деталей та вузлів металевих каркасів забезпечує міцне, невіддільне один від одного скріплення елементів конструкції. Це високотехнологічний процес, який через високу небезпеку займання в домашніх умовах може виконуватися лише сертифікованими фахівцями, які мають допуск для роботи зі зварювальним апаратом. Зварювання – найбільш надійний спосіб для забезпечення міцності балкона.

Як замовити/виготовити у нас зварний каркас для балкону

Фахівці нашої компанії працюють на ринку вже більше десяти років, мають великий досвід та всі необхідні допуски, а також дуже відповідально займаються виконанням зварних робіт будь-якого ступеня складності. Наші майстри легко та швидко виготовлять та встановлять якісний каркас для балкона, а за необхідності можуть зробити також акуратний та стильний каркас для балдахіна над ліжком.