г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварювальні роботи у Києві

063-786-00-39

Переваги співпраці з нашою компанією

Робота з дипломованими спеціалістами

У нашій фірмі працюють конструктори з дипломами спеціалістів Київського Політехнічного Інституту, зварювального факультету. Майстри та зварювальники з високим розрядом та досвідом роботи у сфері зварювального виробництва.

Робота з клієнтом

Точну ціну послуги можна назвати лише після попереднього обговорення з клієнтом. Ми уважно вислухаємо Ваші вимоги та побажання, після чого буде виготовлено креслення та кошторис на виготовлення.

Працюємо без вихідних

Ми розуміємо, що у замовника небагато вільного часу в робочі будні. Тому ми працюємо без перерв та вихідних. При терміновому замовленні так само робота може виконуватись у нічний час доби.

Зручне розташування

Місце розташування грає важливу роль у швидкості виконання роботи. Наша фірма територіально розташована на правому березі м. Київ, вул. Лисогірська, 29А, зручна транспортна розв’язка. Що дозволяє Вам легко знайти нас і, в свою чергу, швидко доїхати на об’єкт.

 

Зварювальні роботи в Києві та області.

 

На жаль, немає нічого вічного і з часом вони зношуються або псуються, що не може не засмучувати. Послуги зварювання дозволяють не тільки виготовити нові, але й відремонтувати зношені або пошкоджені зварні вироби, що дозволить їм служити ще довгий час.

Перевагою роботи з нашою фірмою полягають у наданні послуги зварювальника, який має високу кваліфікацію та досвід роботи у цій сфері. Технологи нашої компанії мають вищу освіту НТУУ “КПІ” у сфері зварювальних робіт, що дозволяє їм у найкоротші терміни зробити складальні креслення виробу, а також написати технологію виготовлення або ремонту вашого замовлення. Всі ці переваги впливають на якість виконання роботи та своєчасність здачі виробу замовнику.

Як знайти послуги зварювальника, Київ?

Якщо ви шукаєте фірму, яка надасть послуги зварювальника, то ви знайшли саме те, що шукали. Наші фахівці працюють з усіма районами Києва, досвідчені співробітники в найкоротші терміни зможуть прибути на місце та оцінити фронт робіт майбутніх зварювальника, озвучити вартість цих послуг та визначити час на виконання поставлених завдань замовником.

Зручне розташування дозволяє нашим фахівцям прибути на місце найближчим часом. При цьому замовник зможе проконтролювати роботу на будь-якому етапі виконання. Побажання замовника також завжди враховуються при складанні проектів. Зварювальні роботи будуть проведені у зручний для замовника час. При необхідності конструктор дасть пояснення щодо нюансів роботи, а також обговорить із замовником усі можливі варіанти.

Скільки коштуватимуть послуги зварювальника в Києві? Вартість роботи визначається насамперед її складністю. Під складністю розуміється сукупність таких факторів як:

 • матеріал, з яким належить працювати (тип металу, характеристики та склад);
 • Доступність елементів, що зварюються;
 • складність виконуваного зварного шва;
 • рівень підготовки перед проведенням зварювання (до попередньої частини можуть входити підготовка креслень та іншої технічної документації, очищення поверхні, обробка кромок тощо).
 • вид використовуваного зварювання (зокрема амортизація установки та витраченого зварювального матеріалу).

Ми не накручуємо ціни і завжди готові обґрунтовано пояснити клієнтам, за що вони платитимуть, наші ціни вас приємно здивують.

Коли потрібен зварювальник у Києві

Зварювальні роботи можуть знадобитися в будь-який час і, як показує практика, цей час не є найзручнішим для замовника. Саме тому ми працюємо без вихідних і готові надавати послуги цілодобово, якщо клієнту це необхідно.

Ми можемо надати різний спектр послуг для вас:

 • дрібний ремонт кузова автомобіля;
 • виготовлення та ремонт меблів;
 • зварювання ґрат на вікна;
 • ремонт та виготовлення воріт та огорож;
 • виготовлення металевих конструкцій та каркасів;
 • Відновлення зношених деталей;
 • Виготовлення деталей складної форми;
 • і багато іншого.

Ви завжди можете вільно зв’язатися з нашим менеджером, який відповість на всі питання, що вас цікавлять.

Зварювання у Києві

Послуги по зварюванню на сьогоднішній день досить доступні. У багатьох будинках є зварювальний апарат, але так само у багатьох немає часу на проведення цих робіт і ми заощаджуємо ваш час за символічну плату на заміну. Замовивши послуги в нашій фірмі, ви можете бути впевнені як виконання робіт, що є великим плюсом для замовника.

Наша компанія виконує зварювальні роботи практично будь-якої складності (залежить від обладнання, необхідного для виконання завдань).

Наші фахівці можуть швидко виготовити або відремонтувати практично все – від невеликих металевих виробів (наприклад, віконних ґрат) до високих металевих огорож, прикрашених складними кованими елементами. Зварювальник Київ перед початком роботи огляне виріб, якщо це ремонт, або вивчить проект, якщо йдеться про виготовлення, визначить перелік можливих варіантів (якщо їх більше одного) виконання роботи. Згодом проведе всю необхідну підготовку. Тільки після цього можна розпочинати роботу. По завершенню зварювання проводяться завершальні технологічні операції, одним із яких є зачистка швів.

Якщо ви давно знаходитесь у пошуках компанії, що працює у цій сфері, то ви знайшли, що шукали. Це саме наш досвідчений зварювальник Київ. Послуги будуть виконані в строк та на найвищому рівні. Постійним клієнтам наша компанія надає знижки.

Терміново потрібен зварювальник?

Райони Києва: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Троєщина, Борщагівка, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський район та Київська область.

 

Оплата будь-яким способом

Готівковий та безготівковий розрахунок.

 

Безкоштовний виїзд на об’єкт

Оцінка вартості та часу на виконані роботи.

 

Демонтаж зварних конструкцій

Повний чи частковий демонтаж конструкцій.

 

Економія вашого часу.

Працюємо як із матеріалом замовника так і зі своїм матеріалом.

Services

Потрібен зварювальник? Залишилися питання, чи хочете уточнити деталі?

Задайте їх за телефоном: 095-907-58-86 або залиште заявку і наш спеціаліст зв’яжеться з вами!

Виклик додому, об’єкт. Залишити заявку тут.