г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Затишне підвісне крісло на каркасі

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Заміський відпочинок асоціюється зі зручними та розслаблюючими меблями, в яких так приємно вдаватися до солодких мрій та згадувати зворушливі життєві моменти. Сьогодні випускається безліч видів спеціальних меблів для заміських будинків, які непогано вписуються і в міський інтер’єр. Такі меблі виконуються у вільних формах, що летять, і мають ергономічний дизайн. До цього типу меблів належать і підвісні крісла.

Конструкція підвісних крісел

Конструкційний пристрій підвісних крісел є змішаною з гамака і крісла-гойдалки моделью, стилізованою під сучасні вимоги. Удосконалений їх дизайн відрізняється високим комфортом і має заспокійливий ефект. Привабливе зовнішнє оформлення та можливість монотонного похитування нормалізують нервову систему та забезпечують повний релакс організму.

Підвісні крісла можна встановлювати як на відкритому повітрі або в альтанці, так і в закритому приміщенні або квартирі – вони будуть гармонійно поєднуватися з іншими меблями і користуватися підвищеним попитом. Кріпиться конструкція або до стелі, якщо крісло встановлюють у приміщенні, або на міцний каркас для підвісного крісла, що робить меблі більш мобільними і дозволяє встановлювати їх на природі, пересуваючи з місця на місце без особливих труднощів.

Підвісним кріслам притаманні такі форми:

  • кокон – коли бічні стінки досить високі і приховують начинку крісла, створюючи враження перебування всередині своєрідного кокона;
  • куля – виконується в круглій або яйцеподібній формі, зручно охоплюючи відпочиваючого в надрах крісла людини з усіх боків;
  • крапля — верхня вузька частина кріпиться до стійки, а широка нижня відводиться для м’якого сидіння.

Будь-яка форма дуже зручна для відпочинку, всі моделі можуть бути прикріплені до стельових перекриттів та залишатися на одному місці, а при необхідності зняті та перенесені на стійки, які можна тимчасово встановлювати у будь-якому зручному місці.

Особливості виготовлення та монтажу підвісних крісел

Основу всієї конструкції складає міцний та надійний каркас крісла, роль якого успішно виконує широко відомий спортивний снаряд – обруч хула-хуп. Два обручи кріпляться один щодо іншого так, щоб один став основою сидіння, а другий позначив місце входу в крісло. Місця стику закріплюються товстими мотузками, якими після обплітається і весь виріб у вигляді сітки. Для більшої жорсткості конструкції вплітається кілька напівкілець, які поділять сферу майбутнього крісла на сегменти. Також необхідно обладнати конструкцію кільцями для підвішування.

Як замовити у нас підвісні крісла

Наша компанія має багатий досвід виготовлення різноманітних нестандартних меблів для заміських особняків. Чимало нашими майстрами було виготовлено і підвісні крісла, зразки яких можна подивитися на нашому сайті або при очному відвідуванні компанії. Довіртеся нашим спеціалістам, вони швидко та якісно виготовлять будь-яку бажану клієнтом модель, в якій неймовірно затишно проводити час дозвілля!