г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Унікальний каркас для тенту

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

В даний час тентові конструкції вкрай необхідні, адже тільки вони здатні досить ефективно вберегти вантажі, що перевозяться, від згубних сонячних променів, дощів і снігів. Один із основних напрямків комерційної діяльності нашої компанії — це випуск зварних каркасів під тенти для комерційного вантажного транспорту та причепів.

В наших силах і можливостях виготовити тент каркас будь-якої складності для різних моделей автомашин. Продукція нашої компанії вигідно відрізняється високою міцністю та гарною якістю, при цьому залишаючись простою в експлуатації та доступною за ціною для різних категорій замовників.

Виготовимо каркас під тент швидко та якісно.

Наші кваліфіковані співробітники виготовлять за вашим бажанням каркас під намет будь-якої конструкції. І зроблять це дуже якісно і в найстисліші терміни.

Наша цінова політика дуже демократична і підійде замовникам із абсолютно різним рівнем доходів. Конструкції нашого виробництва допоможуть вам компактніше і ефективно розташовувати вантажі, забезпечать їм надійний захист на весь час перевезення від атмосферних явищ, що негативно впливають на їх якість. Крім того, при виготовленні конструкції нами буде враховано ваші індивідуальні вимоги до каркасу.

Також ви зможете у нас придбати готові каркаси – розбірні та цілісні, з обв’язкою поздовжньої та у вигляді «зебри», з рухомими та фіксованими стійками. Кожен каркас для тенту виконується з найсучасніших і високоміцних матеріалів, завдяки чому вони стійкі до негативного впливу зовнішнього середовища. Термін експлуатації таких каркасів надзвичайно тривалий. При монтажі виробів застосовується якісна фурнітура відомих західних партнерів, а решетування виконується з обрізних дощок.

За бажанням клієнта каркас тенту може бути виготовлений із спеціальних морозостійких матеріалів. Усі тканини, що використовуються при виготовленні тентів, відповідають світовим стандартам якості та санітарним нормам. Окремо можемо нанести на готові вироби рекламні тексти із зображеннями чи логотип компанії.

Якщо вам потрібні високоякісні та естетично оформлені, міцні та стійкі каркаси для тенту, звертайтесь до нас. Наші досвідчені фахівці обслужать вас із європейською якістю та запропонують різні варіанти виробів, що коли-небудь виготовлені в нашій компанії. До того ж, ми завжди раді вислухати ваші побажання та врахувати їх при виконанні вашого замовлення.

Лідируюче місце нашої компанії дозволяє нам випускати унікальні за експлуатаційними характеристиками та довговічністю вироби!