г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварювальні роботи Голосіївський район Києва

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Голосіївський район Києва, як і багато районів столиці, активно забудовується. Інфраструктура Голосіїво постійно розвивається та вдосконалюється – з’являються нові будинки, офісні та адміністративні будинки, реконструюються старі будівлі, прокладаються різні комунікації. Багато мешканців Голосіївського району згодом стикаються з необхідністю проведення зварювальних робіт. Причинами звернення до фахівців подібної сфери можуть бути різні чинники. Найпопулярнішими є ремонт, заміна зношених конструкцій, ремонт авто, балконів, сходів, труб, встановлення нових елементів на вікна, балкони тощо. Самостійно провести зварювальні роботи зможе не кожна людина. Такий процес вимагає залучення спеціалістів-зварювальників, послуги яких надає компанія «Зварювання-сталі». Зручне розташування офісу дозволяє фахівцям швидко дістатися за адресою замовника. Виїзди здійснюються додому та в офіс.

Зварювальні роботи Голосіївський район Києва

Переваги роботи з фірмою “Зварювання-сталі”

 • Усунення поломок за короткий термін, навіщо використовуються матеріали фірми чи замовника.
 • Проведення часткового або повного ремонту, демонтажу конструкцій, частин будівель, ґрат.
 • Узгодження проекту до повного уточнення деталей та підбору матеріалів, складання графіка робіт.
 • Зручний спосіб оплати за послуги, що вибирає клієнт і обмовляє його до початку ремонту або виготовлення виробу.
 • Фахівці займаються накладанням якісних швів, які будуть служити багато років.
 • Роботи проводять лише досвідчені зварювальники, які здобули освіту за спеціальністю «зварювальні роботи» у КПІ. Співробітники фірми «Зварювання-сталі» мають достатню кваліфікацію, щоб скласти план робіт, прописати поетапний процес зварювання, визначити вид матеріалу, який дозволить скріпити деталі.

Важливо й те, що реалізація складеного та узгодженого проекту проводиться у чітко встановлені терміни. Замовники можуть контролювати весь процес виконання робіт, просити у конструктора та зварювальника пояснень, якщо клієнтам щось незрозуміло.

Види робіт, що проводяться

Час, коли людині можуть знадобитися зварювальні роботи, настає несподівано. Найчастіше, необхідність звернення до фахівців даної сфери настає над найзручніший для замовника момент. Зазвичай це стосується ремонту комунікацій та труб. Але це не проблема для тих, кому терміново знадобився терміново зварювальник у будні чи вихідні. Фахівці «Зварювання-сталі» виїжджають до замовників цілодобово, якщо виникає така потреба. Можна візит співробітника компанії та запланувати заздалегідь. Це відбувається, якщо людина хоче отримати новий виріб у будинку, квартирі чи дачі, встановити ґрати на вікнах або балконі, поміняти кузов на авто.

Серед основних послуг, які можуть отримати клієнти, звертаючись до «Зварювання-сталі» у Голосіївському районі, варто зазначити такі, як:

 • Виготовлення ґрат на вікна, балкони, двері.
 • Повний чи частковий ремонт кузова.
 • Ремонт меблів та її окремих деталей.
 • Виготовлення нових меблів, воріт, парканів, конструкцій.
 • Створення каркасів та конструкцій із металу, окремих частин для зварювальних виробів.
 • Усунення деталей, що зносилися, та заміна їх новими деталями.
 • Виготовлення деталей, які мають складну форму та конструкцію.
 • Створення фігур декоративного характеру, зокрема кованих елементів.

Кожен проект ретельно продумується до найдрібніших подробиць. Схему виробу може робити, як замовник, і працівник фірми під керівництвом конструкторів. Зварювальники при збиранні виробів або під час ремонту мають право використовувати матеріали, що надаються клієнтами, або пропонувати їм свої матеріали. Аналогічна ситуація з вибором технології зварювання та видів зварювальних швів.

Вартість робіт

Ціни на ремонт або створення виробів за допомогою зварювання в компанії «Зварювання-сталі» в Голосіївському районі помірні та доступні абсолютно всім. Виїзд спеціалістів на об’єкт, складання креслення, консультації за матеріалами – безкоштовні. Платити потрібно вже за послуги, що конкретно надаються. Наприклад, за встановлення ґрат або металевих огорож, рихтування кузова автомобіля. Вартість залежить від складності робіт, які виконує зварювальник, від матеріалів, їх складу та видів виробів, що створюються.