г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення стільців із металевим каркасом

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Основні вимоги до меблів – це оптимальне поєднання витонченості форм з міцністю конструкції.

Особливо це стосується стільців, для яких дуже важливо бути стійкими та міцними, здатними витримувати значні вагові навантаження.

Саме каркаси для стільців є головним конструктивним елементом, адже на них припадає практично все навантаження.

У цьому зв’язку доцільно купувати для будинку або офісу стільці з металевим каркасом, які набагато міцніші і довговічніші за своїх дерев’яних побратимів, не кажучи вже про пластикові. Тільки не варто забувати і про те, що стільці повинні гармоніювати з іншою обстановкою.

Опис конструкцій стільців на металевих каркасах

Конструктивними особливостями стільці відрізняються не кардинально, бо кожна модель має сидіння, ніжки і спинка, які в залежності від призначення і функціональних вимог можуть істотно відрізнятися від класичних форм. Крім того, відмінними можуть бути додаткові елементи та допоміжні деталі, що скріплюють під сидінням та внизу ніжки стільця – царги та проніжки.

Зазвичай стільці на металевому каркасі оснащені чотирма ніжками, але можуть триматися і на трьох або на одній товстій ніжці з металевою основою і навіть бути попарно скріпленими у вигляді літери Х. У плані технічних характеристик стілець на металевому каркасі відрізняється висотою спинки і віддаленістю сидіння від рівня підлоги, а також формою спинки та конструкцією ніжок.

Готовий стілець металевий каркас має декілька типів:

  • алюмінієвий литий;
  • алюмінієвий анодований;
  • сталевий із круглих або прямокутних труб.

Особливості / способи виготовлення стільців на металевому каркасі

Основу конструкції стільця складають нижні елементи – ніжки з проніжками та царгами. Спинка може бути виконана окремим складовим елементом або бути продовженням ніжок. Всі конструктивні елементи можуть з’єднуватися у виріб за допомогою болтово-гайкових кріплень або методом зварювання деталей. Металевий каркас обов’язково покривається фарбою або піддається хромуванню для захисту від корозії та надмірної вологості.

Як замовити/виготовити у нас стільці з металевим каркасом

В Україні є чимало місць, де можна купити чи замовити різноманітні металеві каркаси для стільців. Купуючи стільці з металевим каркасом київ, більш розумно та зручно працювати з компаніями, які давно та міцно влаштувалися на ринку, надаючи послуги з виготовлення зварних конструкцій не один рік. Наша компанія за роки своєї діяльності пройшла величезний шлях та накопичила неоціненний досвід роботи. Наші вироби красиві та естетично вписуються в інтер’єр приміщень, якість виробів відмінна, а ідеї щодо конструкції стільців дуже креативні.

У нас ви можете замовити виріб будь-якого дизайну та отримати втілення своїх фантазій у реальність у найкращому вигляді!