г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Навіси над ганком

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Для того щоб захистити ганок від опадів, а також надати більше привабливості будинку і самому ганку зазвичай використовують навіси. Наша компанія пропонує послуги зі створення та встановлення навісу над ганком.

Небагато інформації про навіси над ганком

Для початку варто звернути увагу на те, що матеріали, з яких виготовлені наші навіси, є міцними та вологостійкими. Навіси над ганком, виготовлені нашою компанією, мають оптимальну конструкцію, яка не дозволяє накопичуватися воді і до того ж передбачає встановлення системи стоків. Різноманітностей матеріалів та стилів наших навісів дозволяє підібрати оптимальний варіант, що ідеально підходить для зовнішнього вигляду будь-якого будинку та ділянки.

Чому найчастіше використовуються навіси над ганком, які мають металевий каркас? Які їхні переваги? Насамперед металевий каркас може витримати абсолютно будь-яку покрівлю, а також при правильній обробці вони витримують перепади температур. Різноманітність виконання металевих каркасів дозволяє їм гармонійно поєднуватися зі склом, пластиком та металочерепицею.

Наша компанія встановлює та збирає навіси різної цінової категорії та зовнішнього вигляду. Найбюджетнішим і найпростішим варіантом є навіс над входом у будинок з металевого профілю, різного перерізу. Такі каркаси прості у догляді та нейтрально вписуються в оточення.

Одним з дорогих, але дуже красивих видів каркасу, що виготовляється та збирається в нашій кампанії, є кований каркас. Ковані каркаси дуже красиві і створюються за унікальними проектами, крім того, вони вимагають великого старання та копіткої роботи від коваля, що теж вносить свої корективи в ціну таких навісів над ганком. Ковані навіси, безсумнівно, зрадять вашому будинку шику та чарівності, виділять із загальної маси і, безсумнівно, створять атмосферу затишку на подвір’ї. Для кращого ефекту та більшої зручності ганок можна доповнити кованими поручнями, створеними у загальному стилі з навісом.

Основними пунктами створення козирка та навісу над входом є створення ескізу, виготовлення та складання каркасу, обробка, облицювання та, зрештою, установка. Зовнішній вигляд майбутнього навісу залежить тільки від фантазії та потреби покупця, наші майстри готові виконати роботу будь-якої складності якісно та швидко.

Наша компанія також пропонує послуги з встановлення навісів для дитячих майданчиків будь-якого виду та складності. Ми надійно та професійно встановимо та закріпимо навіс.