г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Навіс із профнастилу, профлисту

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Зварювання навісів із профнастилу (профлисту)

Облаштувати зручно та надійно свій будинок – найважливіше завдання для будь-якої людини. Але не менш важливо ушляхетнити територію не лише за допомогою ландшафтного дизайну, але й шляхом зведення допоміжних побутових та господарських будівель. У зв’язку з цим необхідно побудувати функціональні та зручні навіси з сучасних будівельних матеріалів – профнастилу або по-іншому профлисту.

Профільований лист або профнастил або гофролист – чудовий матеріал для облицювальних та покрівельних робіт, який широко застосовується у будівництві для зведення стін, огорож та дахів. Це металевий оцинкований лист, що має хвилеподібний, трапецієподібний, квадратний профіль, який значно підвищує міцність цього будівельного матеріалу.

Міцний і привабливий на вигляд з профнастилу зводиться швидко і процес цей не відрізняється великою складністю. Прості типи навісів можна без особливих труднощів звести на ділянці своїми руками.

Побудовані навіси з профнастилу мають ряд переваг:

  • будувати його легше і швидше, ніж капітальна будова;
  • на будівництво об’єкта необхідно мінімум часу;
  • для навісу потрібна невелика кількість матеріалів;
  • вартість матеріалів та робіт дуже помірна та доступна багатьом господарям власних приватних володінь.

Сучасні навіси з профлисту відрізняються компактністю, легкістю та міцністю. Він добре вписується в загальну концепцію ділянки, навіть прикрашає її своїм сучасним виглядом, а також не захаращує ділянку, що особливо важливо при невеликій його площі. Але при всій своїй зовнішній витонченості навіс з профліста анітрохи не слабший, ніж повноцінна капітальна будова, і зможе чудово захищати досить довгий час речі, що знаходяться всередині, і предмети.

Для виготовлення зручної конструкції навісу при з’єднанні окремих її частин потрібне зварювання по металу. Якщо ви самі не маєте досвіду роботи зі зварювальним апаратом, краще замовити послуги з виготовлення споруди професійним спеціалістам. Компанія “Зварювання-Сталі” обслуговує Київ та Київську область, здійснюючи зварювальні з’єднання при виготовленні різних металевих будівель та огорож. На нашому офіційному сайті кожен потенційний клієнт може переглянути вибір фото різних варіантів наших будівель. Підхід до кожного клієнта суто індивідуальний, а залежність від обсягу та складності операцій, терміновості виконання та побажань замовника. Від усіх цих факторів залежить і ціна замовлення, але в будь-якому випадку вона цілком доступна та адекватна.

Замовляйте послуги майстрів компанії “Зварювання-Сталі” – кваліфікація наших співробітників дуже висока, а їхній практичний досвід воістину безцінний.