г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Каркаси для ліжок, Київ

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Наша компанія пропонує послуги з усіх видів зварювання, в тому числі і зварювання каркасів для ліжок. Яким буде ваше ліжко вирішувати тільки вам, адже кількість різних типів каркасів для ліжок не порахувати.

При виготовленні короба для ліжка з металу зазвичай використовують тонкостінні труби та прути, виконуються із заліза або латуні. Зазвичай такі елементи з’єднуються разом за допомогою кування або зварювання. Ковані ліжка є витвором мистецтва і здатні прикрасити абсолютно будь-який інтер’єр.

Металевий каркас ліжка, з чого почати та чим закінчити

Металеві каркаси для ліжок бувають будь-яких розмірів та форм, все залежить тільки від фантазії замовника. Ми розберемо найпростішу та ходову конструкцію. Отже, намітимо та пояснимо загальний порядок робіт, що виконуються нашими професіоналами.

В першу чергу необхідний креслення самого ліжка, що враховує всі нюанси конструкції, на основі якого буде здійснюватися нарізка металу. Якщо ви не маєте інженерних здібностей, або просто не маєте часу чи бажання самому продумувати всі деталі, то найкраще звернутися до фахівця, якому можна описати все в загальних рисах або приблизно показати, чого вам хочеться, а деталі пропрацює він сам.

Після нарізки починається часткове складання, а точніше створення кронштейнів із шипами для кріплення та їх приварювання. Далі йде складання рами, і приварювання смуг, що виконують роль ґрат. Готова конструкція зачищається та покривається ґрунтовкою, для підвищення естетичних якостей нового ліжка каркас покривається фарбою.

Серед переваг металевого каркаса ліжок варто відзначити довговічність, міцність та універсальність, тобто металевий каркас для ліжка застосовується у будь-якому інтер’єрі. Крім того такий каркас стійкий до деформації та поганих зовнішніх умов, не скрипить і краще за решту видів каркасів підходить для приміщень з великою вологістю.

Ліжко – дуже важлива річ у житті людини і, що найважливіше, воно має бути зручним та естетично приємним, найвірнішим вибором, що відповідає всім вимогам, буде ліжко з металевим каркасом. Невід’ємним та непорушним правилом нашої фірми є якісна та швидка робота за прийнятною ціною.

Наші професіонали виготовлять каркас будь-якої складності, все залежить тільки від ваших побажань, так не проґавте момент і знайдіть ліжко мрії.