г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Розпашні гаражні ворота Київ

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Перше, що кидається у вічі вашим гостям, це гаражні ворота. І саме за їх якістю та красою складається первісна думка про рівень достатку та художнього смаку господаря. До того ж міцні металеві ворота гаража надійно захищають автомобіль від зазіхання сумнівних особистостей та зберігають у повній недоторканності дороге майно домовласника. Установка сучасних гаражних воріт є об’єктивною необхідністю, які якість безпосередньо залежить від професіоналізму виконавця.

Нашою компанією за довгі роки накопичено багатий досвід з надання подібних послуг та відрізняється неперевершеною якістю та швидкістю виконання замовлення.

Вигідно замовити ворота гаражні у Києві

Наша компанія орієнтована на виготовлення металевих воріт для гаражів різних конфігурацій та сучасного дизайну. Наша продукція гарантує високу якість, естетичну досконалість, міцність та довговічність. Перелік послуг, що надаються, дуже великий і багатий. Це і виготовлення гаражних воріт будь-якого ступеня складності, встановлення хвірток, прикраса готових виробів різними елементами декору, проведення профілактичних робіт, а також оперативний та високопрофесійний ремонт.

Найбільшою популярністю володіють гаражні ворота. Вони є більш простими та зручними в користуванні, надійно забезпечують в’їзд та виїзд, неймовірно міцні та функціональні, дуже невибагливі та не потребують особливого обслуговування. Важливий фактор і одна зі складових їхньої затребуваності — цілком демократична ціна за високої якості та європейського сервісу.

Кращі фахівці фірми гарантують професійне та швидке виготовлення воріт будь-якої конфігурації та втілять у життя всі вимоги до зовнішнього екстер’єру та функцій нашого виробу. Кваліфіковані консультанти компанії підберуть на ваш найкращий варіант, забезпечать точний розрахунок навантаження на ворота, щоб не допустити найменших перекосів конструкції, зварять, змонтують і встановлять виріб і навіть протестують його роботу.

Розпашні ворота за бажанням замовника можуть бути обладнані хвірткою, через яку легко пройде людина, щоб не відкривати стулки. Гаражні ворота хвіртки Київ надає в комплекті та в багатьох варіантах. Наш дружній колектив готовий надати для вибору найбільш відповідного вам варіанта барвисті каталоги. Вони виставлені на нашому офіційному сайті і в їхньому різноманітті ви обов’язково знайдете те, що припаде вам до душі.

Якісний ремонт гаражних воріт Київ та їх періодичне профілактичне обстеження виконується як відповідно до договору обслуговування, так і за особистим зверненням клієнта. На гаражні ворота Київ ціна встановлюється в залежності від складності робіт та матеріалу. Бюджетна ціна на найпростіші ворота складає 2-2,5 тис. грн./кв.м, стандартний варіант – 3,5 тис. грн., ексклюзивний – 350 доларів, а преміум-клас – від 500.

Якщо ви готові до встановлення гаражних воріт, звертайтесь до нас і наші кваліфіковані спеціалісти обслужать вас на найвищому рівні та допоможуть вибрати найбільш вигідний варіант.