г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Металеві стелажі – ефективний засіб для зберігання вантажів

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Для успішного процвітання бізнесу доводиться задіяти всі можливості та враховувати навіть найменші дрібниці. За нинішньої дорожнечі виробничих площ дуже важливо знайти розумний підхід до раціонального використання складських та допоміжних приміщень. Зручно і компактно розташувати товари та вантажі, що є в наявності, допоможуть міцні та стійкі стелажі складські.

Досвідчені та висококваліфіковані фахівці нашої компанії забезпечать якісне та швидке виготовлення металевих стелажів для найрізноманітніших цілей — складів та виробничих приміщень, магазинів та побутівок, гаражів, сараїв, дач та інших господарських та побутових потреб. Ми маємо солідний стаж у цьому питанні та виготовляємо стелажі не лише міцні та надійні, але й оформлені дуже естетично.

Універсальні складські стелажі від виробників Києва

Сьогодні металеві стелажі Київ вже не просто різновид зручного складського обладнання, а об’єктивність, що стала крайньою необхідністю. Без них не обходяться ні торгові, ні промислові склади, адже їх наявність дозволяє оптимально вирішити питання економії робочого простору, і одночасно компактно розмістити предмети, що знаходяться на зберіганні. Складські стелажі металеві Київ виконуються з різних металів залежно від їх призначення та вантажопідйомності, а також мають свої індивідуальні форми, характеристики та призначення. З їх допомогою можна максимально ефективно розміщувати та легко обробляти товари.

Саме виготовлення стелажів Київ з різних металів наділяють їх вагомими перевагами порівняно з менш міцними та часом непристосованими для зберігання важких вантажів пластиковими чи дерев’яними. Лише металеві стелажі здатні чудово зберігати товарів різного ступеня тяжкості, залишаючись у своїй стійкими до впливу агресивного середовища. Зазвичай, залежно від ступеня покладеного на них навантаження, стелажі виготовляють із листової вуглецевої сталі підвищеної міцності, іноді для надання більшої жорсткості конструкції роблять стелажі із труб — квадратних, прямокутних, круглих.

Виробництво складських стелажів різної конфігурації та будь-якої складності – це наш профіль. Наша компанія на сьогоднішній день є одним із найдосвідченіших виробників із солідним стажем. У роботі нами використовуються останні технологічні досягнення та сучасні матеріали, що у поєднанні з практичними напрацюваннями та кваліфікацією персоналу гарантує продукцію європейської якості.

Якщо вам потрібні готові металеві стелажі або за індивідуальним замовленням, звертайтесь до нас і ми задовольнимо всі ваші побажання за розумними та адекватними цінами!