г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварювання металоконструкцій Київ

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Вироби та конструкції, які були виготовлені за допомогою зварювання, вже давно стали чимось звичайним. Однак не всі мають навички, необхідні для їх виготовлення, відповідно, коли потрібно зробити або відремонтувати, необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця.

Наша компанія надає своїм клієнтам послуги зварювання. Наші спеціалісти здатні вирішити практично будь-яку проблему.

Зварювання металоконструкцій

У штат компанії входять фахівці найвищої кваліфікації, мають великий досвід у виготовленні та ремонті металевих конструкцій методом зварювання. Також при такому процесі, як складання металоконструкцій, зварювання може брати найактивнішу участь. Отже робота будь-якої складності буде виконана швидко та якісно.

Перед тим, як розпочати виконання робіт зварювальник металоконструкцій нашої компанії приїде на об’єкт, проведе огляд та складе план виконання роботи, а також кошторис. Все це також буде зроблено дуже швидко та з урахуванням усіх побажань замовника.

За потреби замовника спеціалісти нашої компанії оформлять проектну документацію, до переліку якої можуть входити:

  • кошторис на витратні матеріали та виконувані роботи;
  • креслення;
  • перевірка отриманих швів та її результати.

У нашому розпорядженні є великий перелік зварювального обладнання, завдяки якому фахівці можуть виконувати великий спектр робіт. Обладнання має високу потужність і точність. Тому зварювання монтаж металоконструкцій займе мало часу. Так що шви на конструкціях будуть акуратними (при необхідності їх можна зачистити так, що вони стануть практично непомітними) та міцними.

Крім цього зварювання металоконструкцій може включати підготовчу роботу (очищення поверхні, наприклад) і остаточну обробку поверхонь, яка може мати на увазі під собою зачистку шва або нанесення на приварений елемент лакофарбового покриття.

Скільки коштуватиме зварювання металоконструкцій ціна?

Наша компанія надає послуги, вартість яких приємно здивують. Звичайно, розцінки на зварювання металоконструкцій залежать від матеріалів, з якими належить працювати, виду зварювання, складності швів, відповідальності елемента та багатьох інших показників. Однак ми надаємо послуги, які доступні великому числу людей.