г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварювання каркасу для навісу

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Професійне зварювання каркасу для навісу

Власники приватних будинкових територій або дачних ділянок часто встановлюють у своєму дворі зручні навіси. Їх використовують для захисту від прямого пекучого сонця, дощу або снігу і це дозволяє господарям володінь та їх гостям перебувати на свіжому повітрі навіть у дуже непридатну для відпочинку погоду. Щоб встановити надійну конструкцію, слід дуже відповідально зробити надійний каркас для навісу. При цьому для міцного з’єднання деталей буде потрібно їх зварювання, яке можна виконати як самостійно, так і із залученням фахівців зварювальної справи.

Виготовити каркас навісу самостійно в домашніх умовах – робота не надто складна при виборі простої конструкції захисної споруди. Як правило, зварюють каркаси навісів із металевих профільних труб, які добре піддаються зварюванню і не потребують філігранного володіння мистецтвом накладання зварювальних швів.

Але для успішного зведення потрібного об’єкта необхідно:

  • зробити точний розрахунок;
  • правильно підібрати матеріали для каркасу та покриття;грамотно зібрати всю конструкцію.

Маючи навички в роботі зі зварювальним апаратом та володіючи деяким будівельним досвідом, можна спорудити цілком надійне укриття для захисту автомобіля та ганку від опадів. Але для складніших форм функціонально-декоративного виробу доведеться замовити послуги більш кваліфікованих майстрів.

Компанія “Зварювання-Сталі” надає різні зварювальні послуги будь-якого рівня складності та різноманітних конфігурацій. На сайті компанії виставлені множинні фото попередніх замовлень, з яких можна вибрати потрібний варіант для свого домашнього навісу. У сферу нашого обслуговування входить київ та область. У компанії “Зварювання-Сталі” ціна на різні операції цілком доступна і постійно стабільна. Визначити попередню вартість замовлення вам допоможуть кваліфіковані менеджери, як і вибрати оптимальну форму будівлі.

Оскільки попередньо потрібно уточнити розміри та висоту конструкції, майстер для вимірів виїжджає безкоштовно.

З ним можна обговорити важливі моменти майбутніх робіт:

  • вибрати найбільш підходящий матеріал для покриття;
  • накидати ескіз майбутнього виробу;
  • визначити розміри та типи застосовуваних ферм;
  • скласти докладну спеціалізацію, де вказати перелік і довжину деталей, розміри профілів, що використовуються.

Фахівці компанії “Зварювання-Сталі” виконають точний креслення із застосування комп’ютерного програмування, що убереже від неточностей та помилок у розрахунках та допоможе економно використовувати матеріали. Замовляйте у нас виготовлення каркасу під навіс і його фінішне оформлення – ви залишитеся задоволені нашою майстерністю і користуватиметеся будівництвом гарантовано довго.