г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварні конструкції: каркас для гамака

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Власники дачних ділянок оцінять такий необхідний для повноцінного відпочинку на природі предмет як гамак.

Невимовну насолоду отримуєш від мірного розгойдування в затишній сітці, де можна спокійно подрімати на свіжому повітрі або почитати цікаву книгу.

Можна зробити його власними руками з підручних засобів і повести на відповідні міцні дерева.

Але чи буде така конструкція надійною і чи не зашкодить ваші садові дерева? Більш правильно і раціонально купити каркас для гамака з готовою міцною підставкою і не турбуватися про безпеку для свого здоров’я.

Опис конструкцій гамаків

Каркас для гамака призначений, щоб приймати на себе досить велике навантаження, що виникає при натисканні вагою людини і посилюється при розгойдуванні від напруги, що зросла. Тому він повинен бути виконаний з дуже міцного і надійного матеріалу, яким є різні метали.

Підвісний гамак каркас повинен мати стійкий і міцний, тому його роблять металевих профілів прямокутного і круглого, а також металевих труб. Їх перетин потрібно розрахувати так, щоб конструкція легко витримувала вертикальне навантаження маси людського тіла і бічне від коливальних рухів. Переважаючий тип навантаження обумовлює форму каркаса та його несучих конструкцій.

Таких конструкцій дві:

  • вертикальна металева рама, яку закріплюється гамак;
  • горизонтальні поперечні елементи, що захищають конструкцію від перекидання.

Каркаси для гамаків можуть бути стаціонарними – постійно розташованими в одному місці або розбірними, що дуже зручно для виїзних заходів.

Особливості / способи виготовлення каркасів для гамака

Конструктивні особливості металевих каркасів виявляються при виготовленні рами. Вона може мати форму:

  • дуги зі зверненими догори краями;
  • трапеції з нижньою меншою основою.

Перший конструкційний тип виконується з металевих труб, другий – з труб та відрізків профілю.

Нижню основу рами зміцнюють елементами, які роблять її периметр ширшим, а кріплення деталей надійнішим. Усі елементи у стаціонарних каркасах зварюються між собою.

Як замовити/виготовити у нас каркас для гамака

Наша компанія вже багато років виконує зварювальні роботи різного ступеня складності. У тому числі ми виготовляємо чудові зварювальні конструкції для кріплення гамаків. У нас ви зможете каркас для гамака купити вже готовий чи оформити заявку на виготовлення на замовлення. Наша підставка для гамака міцна та надійна, вона підійде для будь-яких гамаків. Положення гамака можна легко відрегулювати, швидко змонтувати та розібрати.

Купуйте каркаси для гамаків у нас і ви отримаєте оптимальне поєднання ціни та якості, а також станете володарем витонченої та стильної речі!