г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Носії зовнішньої реклами

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Зовнішня реклама – дієвий засіб для ознайомлення населення з особливостями та властивостями споживчих товарів або різних послуг з метою просування на ринку торгових марок та брендів виробників. Різноманітні носії зовнішньої реклами розташовують зовні приміщень – на дахах і фасадах будівель, на перетяжках через вулицю, на окремо стоять спеціально обладнаних банерах і рекламних щитах, у вигляді світлових установок, козирків, вивісок.

Виготовлення різних видів зовнішньої реклами – сфера професійної діяльності нашої відомої у цих колах компанії. У нас є все для якісного виробництва рекламної продукції, надання їй стильності, застосування найкращих дизайнерських розробок та швидкого монтажу готових виробів на міських вулицях та будинках.

Найкраща зовнішня реклама Київ виготовлення та встановлення

Виготовлення рекламних носіїв – щитів, написів, вивісок, вимагає високого професіоналізму, кропіткості та гарного художнього смаку. Мальовнича реклама з цікавим написом привертає увагу споживача як до естетичної стороні вироби, а й ненав’язливо знайомить громадян із запропонованими їм товарами чи послугами. Реклама вкрай необхідна і молодій компанії, що вперше вийшла на споживчий ринок, і великим бізнес-зубрам, які давно і міцно зайняли свою нішу в економіці країни.

Різні зовнішня реклама конструкції приймає, щоб донести до людей необхідну інформацію. Основними її носіями є:

  • акрилайт – рекламний щит у вигляді прозорого панно з оргскла з гравірованими та підсвіченими з зворотного боку написами, логотипами, малюнками;
  • афіша – друкована паперова реклама з анонсом майбутніх подій;
  • банер – рекламний щит із полотна з барвистими зображеннями;
  • білборд – окремо розташований рекламний щит у вигляді рами, оббитої сталевими або фанерними листами;
  • транспарант-розтяжка – довгий шматок полотна або вінілової плівки, натягнутий через проїжджу частину жвавої вулиці;
  • брандмауер – суцільна стіна будівлі, без вікон та вхідних дверей, на якій розміщується рекламний щит або панно.

Недбало виконана і неестетична на вигляд зовнішня реклама здатна викликати у споживача послуг або потенційного покупця стійке неприйняття всього, що пов’язано з цією торговою маркою. Тому професійний підхід у цій справі дуже важливий та дуже бажаний. Нашою перспективною компанією буде забезпечено будь-яку зовнішню рекламу Київ, виготовлення якої зумовлене високою кваліфікацією виконавців та солідним практичним досвідом.

Замовляйте рекламну продукцію в нашій компанії, яка має великий досвід у цій делікатній сфері.

Наші провідні консультанти завжди з радістю зустрінуть вас і допоможуть вибрати відповідну рекламну конструкцію та запропонують гнучку систему знижок. Всього один дзвінок – і ви отримаєте всю потрібну вам для замовлення зовнішньої реклами інформацію!