г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Замовити ємність з нержавіючої сталі в Києві

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Ємності, виготовлені з нержавіючої сталі, спрямовані спеціально для застосування в домашніх умовах або для виробництва невеликого масштабу. Виробництво ємностей з нержавіючої сталі включає бідони, спеціальні ємності для виготовлення вина з плаваючою кришкою, яка має назву бочка з нержавіючої сталі. Також невеликі ємності для виготовлення пива та квасу.

У нашому асортименті ви знайдете всі види ємностей з нержавіючої сталі, для будь-якого застосування. Ви можете замовити у нас атрибут особисто на ваші розсуди.

Баки з нержавіючої сталі

Бак з нержавіючої сталі, який виготовляє наша компанія, вважається високоякісним європейським виробництвом. Бак з нержавіючої сталі вважається незамінним аналогом аристону, у заміських будинках та дачах, де немає доступу до гарячої води та будинку не встановлений аристон. Баки в цих випадках служать для набору та застосування теплої води в особистій гігієні чи інших цілях. З їх допомогою можна прийняти гарячий душ або можна просто зберегти воду в разі відсутності централізованого водопостачання.

Перевага покупки баків з нержавіючої сталі полягає в тому, що збережена вода не псуватиметься і не втрачає свої корисні компоненти. Ємність заповнити можна шлангом або зверху заливаючи цебром. Ми виготовляємо баки з нержавіючої харчової сталі міцною та водночас легкою для використання. Порівняно з аналогічними баками, які виготовлені з інших матеріалів виробництву ємності з нержавіючої сталі властиве антикорозійна стійкість та служіння на довго. Також воду в ємності можна прогрівати як електричним підігрівом, так і сонячним промінням, що суттєво заощадить користування електрикою.

Конструкція, виготовлення ємності з нержавіючої сталі залежить від особистих переваг замовника. Відповідно і ціна товару залежить від обраного виду. Наша фірма пропонує вигідні умови покупки для вас.

У баки з нержавіючої сталі вмонтовані тени на кшталт аристона з терморегулятором, який дозволяє нагрівати воду до необхідної вам температури. Коли вода нагрівається до певної температури терморегулятор автоматично вимикається. Якщо вода в ємності остигає на кілька градусів, то терморегулятор автоматично вмикається. Все, що вам потрібно зробити це налаштувати на певну температуру.