г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Встановити зварні металеві ворота у Києві

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Якщо вам знадобилися міцні та добротні металеві ворота за адекватною ціною, наша компанія готова запропонувати вам безліч варіантів зварних конструкцій всілякої конфігурації та форми, суворі та з витонченими завитками – на будь-який смак та перевагу.

Металеві ворота в даний час стали неймовірно затребувані та вкрай необхідні, оскільки надійно регулюють проникнення та вихід з будь-яких обгороджених територій або закритих приміщень. Вони потрібні і на промислових об’єктах, і у приватних володіннях, адже є винятково ефективним засобом захисту від несанкціонованого відвідування сторонніми особами.

Серед інших різновидів зварні ворота вигідно виділяються поруч безперечних переваг. Вони надійні та міцні, мають доступну ціну та можливості надання воротам гарного зовнішнього вигляду елементами різного декору, забезпечивши при цьому індивідуальну неповторність та навіть ексклюзивність. До того ж роботи зі зварювання та встановлення виконуються у дуже короткі терміни.

Професійне зварювання воріт – не розкіш, а необхідність

Для виготовлення якісних металевих воріт дуже важливо неухильно дотримуватися приписів інструкцій і правил, бо їх порушення неодмінно призведе до досить неприємних наслідків – поломок, перекосів та інших несправностей у роботі. При зварюванні воріт порядок виготовлення дуже простий: фундаментні роботи зі встановленням стовпів, виготовлення каркасу виробу та його обшивка, але кожен із етапів має свої нюанси.

Приступати до виготовлення каркаса можна лише після повного висихання бетону фундаменту та встановлення опорних стовпів. Земля під стовпами має бути рясно полита водою, утрамбована і просушена, тому роботи з фундаментом зручніше проводити в теплий час. Каркас воріт виконується з ретельно очищених та пофарбованих труб. Для надійності каркаса при його зварюванні слід у кутах конструкції приварити косинки та ребра, щоб забезпечити жорсткість каркасу.

Зварювання воріт – справа дуже тонка, підвладна тільки хорошому професіоналу, оскільки потрібно дуже герметично зварити стики, щоб у трубу не проникала вода або сніг. Наявність усередині замерзлого взимку льоду неминуче призведе до деформації всіх конструктивних елементів, що затекли води. Місця зварювання обов’язково слід прогрунтувати та пофарбувати. Обшивка каркаса проводиться поверх рами. Для обшивки застосовують профільовані листи, які закріплюють у поглибленнях профілю заклепками або шурупами.

Щоб зробити розрахунок вартості воріт, користуються різними методиками. Наша компанія керується найбільш, на наш погляд, економічно доцільною: середню по регіону зарплату зварювальника з необхідною кваліфікацією множимо на кількість днів виконання замовлення (за умови повної зайнятості) та додаємо витрати, понесені компанією за оренду обладнання та покупку електродів, амортизацію інструменту та доставку автомобілем складових частин воріт до місця встановлення.

Якщо вас зацікавила ця інформація – звертайтесь! Наші фахівці виготовлять для вас якісні та надійні вироби за цілком демократичною ціною та врахують усі ваші побажання щодо дизайну та матеріалів.

Типи гаражних воріт

Ворота гаража або майстерні розрізняються за конструкцією та використовуваними матеріалами. У каталогах виробників можна знайти кілька типів воріт, адаптованих до архітектурних рішень і розташування простору за межами об’єкта.

1. Ворота ворота

Це найпопулярніший тип воріт. Однак його не слід використовувати у невеликому просторі під’їзної дороги. Закриває коло утворює єдине ціле, тому потрібно багато місця перед гаражем, щоб відкрити ворота. Нижній край дверного полотна виходить далеко за межі контуру будівлі.

2. Рольставні

Їх конструкція дозволяє згортати стулку воріт, як це робиться у разі жалюзі. Вузькі сегменти, профільовані до кривизни циліндра, дозволяють поміститися у невеликому просторі над колектором. Це оптимальне рішення щодо використання простору. Рекомендується для інтер’єрів, де кожен кубічний сантиметр цінується як золото. Виробляється часто задоволення потреб, що виникають під час створення великих виробничих потужностей, як промислові секційні ворота.

3. Секційні ворота

Вони випускаються у двох версіях. Як збоку, і зверху. Залежно від типу стулка крила переміщається над вхідним отвором або в приміщеннях, де стіна розташована поряд з одним із країв розкриття, рухається вздовж напрямних, розташованих уздовж конструкцій будівлі, що захищають. Секційні гаражні ворота використовуються на коротких підйомах або гаражах, які йдуть прямо на вулицю.

Такі конструкції також виготовляються як секційних воріт з воротами.

4. Ворота, що відкриваються

Вони є найстарішим видом, випробуваним протягом сотень років у різних типах будівель. На жаль, їм потрібне більше місця для відкриття. Ось чому його часто використовують для розподілу кожного крила на додаткові секції. По-перше, для зменшення дальності дверей, що відкриваються. По-друге, укоротити важіль та зменшити тиск, що діє на шарніри.