г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Люстри в стилі лофт: конструкції та способи виготовлення

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Сьогодні оформлення інтер’єру у стилі лофт стало найпоширенішим явищем. Цей стиль прижився в ресторанах та барах, торгових приміщеннях та готельних комплексах. Не залишилися осторонь модного захоплення і приватні інтер’єри. Вся обстановка приміщень, виконаних у стилі лофт, відрізняється максимальною простотою та великою оригінальністю предметів меблювання. Не виняток і люстра у стилі лофт.

Конструкції освітлювальних приладів у стилі лофт

Основним правилом для освітлювальних приладів у стилі лофт є м’яке та максимально розсіяне світло, що створює затишну комфортну обстановку. Оскільки цей стиль передбачає невелику кількість меблів та значні порожні площі, їх слід заповнити декоративними освітлювальними приладами. Це, як правило, центральне джерело світла та невеликі локальні світильники. Роль центру освітлення у класичних інтер’єрах виконують люстри у стилі лофт.

Що ж являють собою люстри лофт? Це максимально спрощені рішення, які застосовувалися для висвітлення житла у ранні за середні радянські часи. Всі ці нехитрі і невибагливі вироби якнайкраще відображають сучасні віяння стилю лофт. Якщо на горищах або в коморах у вас збереглися зразки радянського мінімалізму, їх можна успішно використовувати в сучасних інтер’єрах. Це заощадить вам купу грошей і буде по-справжньому вінтажною річчю вашої обстановки.

Способи виготовлення люстри лофт

Якщо такі ретро-скарби у ваших запасниках не знайшлися – не засмучуйтесь, проста і примітивна люстра лофт може бути зроблена своїми руками. В цьому випадку модель буде абсолютно ексклюзивною, виконаною в єдиному оригінальному екземплярі. Щоб виготовити люстру оригінального дизайну, слід підключити фантазію або використати готову ідею:

  • люстра з металевої страви або піали – в центрі перевернутої страви просвердлити отвір для розміщення ізоляційної трубки, пофарбувати її в чорний або білий колір, переважно в барвистими патьоками, і підвісити всю конструкцію до патрона;
  • підвішена на ланцюг лампа, по якій зі стелі пропущені добре ізольовані дроти, хаотично переплетені з ланцюгом. На кінці конструкції закріплюється патрон та вкручується звичайна лампа розжарювання. Ланцюг можна залишити в натуральному вигляді або пофарбувати у будь-який колір;
  • люстра з латунних трубочок – складніший варіант, виконується з латунних, чавунних, металевих трубок – 5 довгих і стільки ж коротких, осьова довга латунна трубка, фітинг за її діаметром, шарніри та керамічні патрони. Спочатку до патронів приєднують дроти, простягають через отвори трубок і шарнірами з’єднують довгі трубки з короткими. Кабель вставляють у центральну латунну трубу та приєднують до стелі.

Як замовити у нас люстру в стилі лофт

У випадку, коли власна фантазія та вміння працювати руками недостатні для виготовлення люстри, ви можете замовити готовий виріб у нашій компанії. Наші спеціалісти візьмуть на себе виготовлення цього елементу інтер’єру і зроблять вашу люстру красивою та витонченою, дуже простою та ефектно висвітлює стильну обстановку вашого житла.