г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Як виготовити каркас теплиці з профільної труби

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Багато власників земельних ділянок використовують свої володіння для розміщення теплиць, які допомагають вирішити продовольчу програму не лише своєї сім’ї, а й дещо заробити, продаючи надлишки продукції.

Щоб будівництво вийшло стійким і міцним, слід виготовити каркас теплиці з профільної труби.

Сталеві каркаси користуються великою популярністю, оскільки вони дуже надійні та міцні, а також дуже стійкі до деформації та корозії.

Конструкції теплиць

Прийшовши до думки встановити парник, насамперед слід подбати про те, щоб каркас для теплиці був досить міцним і тривалий час. Щоб не створювати собі зайвого клопоту, зараз зовсім не складно купити каркас теплиці, потрібно лише визначитися з формою та розмірами. Залежно від зовнішнього вигляду та габаритів майбутньої теплиці підбиратимуться і заготовки для каркасу. Якщо будівлю планується виконати у вигляді будиночка з двосхилим дахом, то каркас під теплицю буде виготовлятися з прямих заготовок, якщо з півсфер, профілі для стійок необхідно буде вигнути.

Кращий матеріал для теплиці – профільна металева труба:

  • прямокутна – перетином 40х25 мм;
  • квадратна – перетином 40х40 мм.

Товщина стінки опорних стояків 2 мм і більше, а для горизонтальної стяжки профілів – 1-1,5 мм. Для довговічності металевий каркас теплиці необхідно обробити захисними засобами для запобігання руйнівним діям агресивного зовнішнього середовища.

Особливості виготовлення теплиць із профілю

Якщо купити каркас для теплиці чомусь не виходить, його можна виготовити самостійно. Для цього будуть потрібні заготовки з профільних труб, які можна за наявності інструментів нарізати самому або замовити їх вже готового розміру. Якщо каркас теплиці з металопрофілю буде у вигляді півсфери, що для парників краще, то труби необхідно вигнути під потрібний діаметр. Гнутий профіль можна купити готовим або виконати цю операцію самому, заповнивши нутрощі труби будівельним піском і закривши краї труби щільними заглушками. При такому способі згинання труба вигнуте рівномірно і без шлюбу.

Приступаючи до виготовлення, визначтеся, який спосіб кріплення деталей ви використовуватимете:

  • якщо це зварювання, то потрібно подбати про зварювальнику зі зварювальним апаратом і потрібними для використовуваного методу зварювання витратними матеріалами;
  • якщо з’єднання за допомогою кріпильних засобів, їх також потрібно буде придбати, а також передбачити в заготовках отвори під кріплення.

Можливо, щоб виготовити каркас теплиці ціна вийде дорожче, ніж купити готовий. Добре прорахуйте економічний зиск в обох випадках і виберіть той, що підходить краще.

Як замовити у нас каркас для теплиць

Якщо ви хочете замовити будь-який особливий каркас теплиці з профілю або придбати готовий, звертайтеся до нашої компанії, яка професійно займається виготовленням зварних конструкцій різного ступеня складності довгий час. Наші фахівці виготовлять за вашим бажанням міцний та якісний каркас для теплиць, забезпечивши своєму виробу всі необхідні захисту та привабливість зовнішнього вигляду. Зробіть у нас замовлення, і ми вирішимо ваші проблеми!