г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовлення металевого каркасу для гіпсокартону

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Все більшої популярності на будівельному ринку набирає гіпсокартон, який широко використовується як при будівництві житла, так і при його ремонті в євростилі. Цей матеріал дозволяє точно втілити дизайнерські ідеї та досягти ідеально рівної поверхні на стелі та стінах. Однак, щоб скористатися чудовими якостями гіпсокартону, слід виготовити відповідний каркас із металевого профілю, який вільно витримує навантаження, стійкий до корозії та псування комахами. Використовуються металеві каркаси для оформлення стін і стель, а також арок і ніш, що обшиваються гіпсокартоном.

Конструкційні особливості каркасу з металу

Щоб досягти ідеальних поверхонь для гіпсокартонних стель, стін, перегородок, потрібно правильно та якісно змонтувати каркас із металоконструкцій. При цьому виготовлення каркасів для стельового покриття відрізняється від стінових.

Каркас для стелі виконується у вигляді сітки із металевого профілю. Профілі, що несуть, кріпляться за допомогою напрямних на стінах і П-подібними кронштейнами на стелі. Сітка з профілю викладається паралельно з кроком 40 см, і закріплюється перпендикулярними кріпленнями через кожні 250 см. З стельовими перекриттями каркас металевий скріплюється підвісами або П-подібними кронштейнами з проміжком 50 см під кожним з несучих профілів.

У порівнянні зі стельовою технологією каркас із металу для стін виготовити набагато легше. Несучі вертикальні профілі встановлюють на підлозі по всій довжині стінки, на стінах кріпляться підвіси, до яких шурупами прикріплюються заготовки профілю заввишки до стелі. По осях профільні відрізки встановлюються на відстані 60 см для того, щоб стандартний лист гіпсокартону шириною 120 см центром і краями спирався і кріпився на профілі. Тепер до них можна кріпити листи гіпсокартону та починати оздоблювальні роботи.

Особливості виготовлення металевих каркасів під гіпсокартон

У процесі збирання металевий каркас, що має власну чималу вагу, може прогинатися та відвисати. Щоб забезпечити профілі жорстку фіксацію, їх необхідно прикріпити до підвісів. Надання конструкції необхідної жорсткості досягається установкою пеперечин з проміжком між ними 30-60 см, а в місці з’єднання з паралельними стійками застосувати краба – хрестоподібний виріб з бічними лапками.

Як виготовити у нас металевий профільний каркас

Для виготовлення каркасу застосовують такі види профілю:

  • напрямний;
  • несучий;
  • профіль для перегородок;
  • з’єднувачі профілів – прямі, хрестоподібні, дворівневі;
  • П-подібний кронштейн;
  • швидкопідвіс.

Основним видом діяльності нашої компанії є виготовлення зварних каркасів для різноманітного застосування. Технологічні прийоми, за допомогою яких виготовляються металеві каркаси, досконало вивчені та широко застосовуються нашими спеціалістами на практиці. На сайті компанії ви знайдете як зразки виконаних раніше робіт, так і відгуки клієнтів щодо якості роботи. Зробивши своє замовлення у нас, ви позбавите себе багатьох клопотів і гарантовано отримаєте якісний довготривалий виріб.