г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовити світильник у стилі лофт

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Стиль лофт в інтер’єрі приміщень є найдемократичнішим і відкритим для сміливих дизайнерських рішень. У ньому чудово поєднуються різні напрями та стилі, але щоб вони виглядали природно та гармонійно, важлива роль відводиться освітленню. Оскільки цей новаційний стиль передбачає багато відкритого, не обтяженого надлишком меблів простору, цей вакуум необхідно заповнити застосуванням різних прийомів освітлення. Оригінальний світильник у стилі лофт допоможе успішно вирішити таке завдання.

Конструкції світильників лофт

Висвітлення будь-якого інтер’єру забезпечується основним джерелом світла – центральною люстрою, а також допоміжними локальними світильниками. Такими важливими функціями і володіють світильники в стилі лофт – бра і торшери. Ці освітлювальні прилади мають різні конструкції і дають простір дизайнерської думки. Їх конструкції можуть бути і традиційними, і найнесподіванішими, наприклад:

  • світильники підвісні з регулюванням довжини шнурів або ланцюгів, що їх утримують;
  • світильники підлогові з оригінальними високими підставками, але дуже примітивному виконанні;
  • світильники, встановлені на рейках – створюють затишну атмосферу м’яким розсіюванням світла;
  • точкові світильники, що служать виділення конкретної зони приміщення;
  • прилади світлодіодні та люмінесцентні – ідеальне освітлення для стилю лофт, змішаного з хай-теком;
  • шандельєр – грубий і максимально примітивний світильник із природного матеріалу.

Всі ці різновиди покликані як виконувати освітлювальну функцію, а й у значною мірою грати декоративну роль.

Особливості виготовлення світильників у стилі лофт

При виготовленні приладів освітлення для використання в лофт-стилі необхідно витримувати химерність форм при загальній простоті та невибагливості. Це можуть бути стилізовані світильники в ретро-стилі з грубуватими по виконанню кованими елементами або козирками, а можуть бути витонченими та елегантними на тонких високих ніжках. Вимога до дизайну тільки одна – добре гармонувати з горищною обстановкою стилю лофт, цегляними стінами і непомітним колірним рішенням.

Дизайнерські рекомендації полягають у тому, щоб уміло поєднувати невеликі за розміром витончені бра з масивними підлоговими освітлювальними приладами. Такий стиль добре гармонує з примітивними декоративними елементами оформлення приміщень — трубами, балками, сходовими прольотами та неоштукатуреними цегляними стінами.

Як замовити у нас світильники у стилі лофт?

У нашій компанії виготовленням світильників у стилі лофт займаються висококваліфіковані фахівці-дизайнери, що мають величезний досвід та чудовий художній смак. У нас ви можете замовити освітлювальні прилади у різних стилях — сільському, вінтажному, античному, індустріальному, класичному та, звичайно ж, у лофт-стилі. Ми можемо запропонувати вам авторські роботи, виконані вручну або виготовити ексклюзивний варіант світильника за кресленнями клієнта. Замовте у нас прилади освітлення і матимете дуже якісний та абсолютно індивідуальний бра або торшер.