г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Особливості конструкцій багажників для велосипеда на автомобілях

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Любителям велоспорту часто доводиться транспортувати велосипеди з одного пункту до іншого, оскільки до місця призначення не завжди зручно діставатися безпосередньо на двох колесах. Найчастіше доводиться задіяти на його перевезення автомобіль. Так як велосипед не зовсім зручний для перевезення в легковику вантаж, його встановлюють на багажнику, міцно і надійно закріпивши.

Особливості конструкцій багажників для велосипедів

Кріплення, які встановлюються на автомобіль для міцної фіксації велосипеда, є пристроєм для встановлення одного або декількох велосипедів для подальшого транспортування. Ці кріплення можна ставити на дах автомобіля, фаркоп, багажник, задню дверцята або запаску. Залежно від місця встановлення та залежить його конструкція. Купуючи автомобільні багажники для велосипедів, ніколи не заощаджуйте, бо надійна фіксація досягається лише за допомогою якісного та надійного кріплення.

Істотна перевага традиційного багажника на даху полягає в тому, що навіть кілька велосипедів, зафіксованих зверху автомобіля, не створюють труднощів у русі іншого транспорту або незручності під час відчинення дверцят авто. Такий багажник для велосипеда не виходить за габарити і не створює додаткових проблем при перевезенні. Проте слід бути готовим до того, що обсяг витрати пального буде набагато більшим, та й навантаження на дах двоколісного транспортного засобу загрожує деякими складнощами.

Особливості виготовлення багажника на дах автомобіля

Автокріплення на дах легкової машини – досить прості пристрої, не складні в експлуатації, але надійно фіксують такий незручний вантаж. Зазвичай автомобільний багажник для велосипеда монтується на даху, базуючись на поперечних дугах: прямокутних або аеродинамічних еліпсоїдних. Спеціальна фурнітура фіксує велосипед строго вертикально, закріплюючись за колеса або раму.

Існує безліч моделей кріплень для велосипедів, що встановлюються на дах автомобіля. Найбільш популярні з них:

  • кенгуру – підходить для велосипедів будь-якої конфігурації та встановлюється на всі тири поперечних дуг;
  • Amos Stl – встановлюється на будь-яку раму незалежно від її товщини та форми, не підходить для аеродинамічних поперечок;
  • Menabo Top Bike – проста конструкція зі сталі з нескладним механізмом, який кріпиться за раму та в нижній частині коліс;
  • Menabo – лідер продажів, дуже якісний та надійний;
  • Peruzzo LUCKY TWO – адаптований під різні велорами, фіксується міцними текстильними ремінцями за колеса, встановлюється на поперечки до 60 мм шириною.

Як замовити кріплення для велосипеда на дах авто?

В інтернет-сайті нашої компанії ви можете замовити виготовлення різних видів кріплень, що підходять на ваш автомобіль. Ми маємо великий вибір автокріплень для велосипедів від світових виробників, які гарантують якість і надійність фіксації. Звертайтеся до нашої компанії та кваліфіковані менеджери допоможуть вам підібрати підходящий варіант для вашого авто!