г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Металеві каркаси для винограду

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Багато городян купують дачні ділянки не тільки з метою вирощування для власних потреб овочів і фруктів в екологічно сприятливих умовах, але й мріють у літній спекотний день відпочити в щільній прохолодній тіні кучерявих рослин.

Як правило, для цієї мети використовується арочний виноград – декоративний або сортовий.

А щоб забезпечити йому гарну та витончену опору, використовують металеві каркаси для винограду найрізноманітніших форм та розмірів.

Опис конструкцій каркасів для винограду

Влаштування затишного тінистого куточка на території вашого дачного володіння цілком і повністю залежить від розмірів ділянки та функціонального призначення споруди. Якщо каркас для винограду передбачається використовувати в декоративних цілях, то конструкція арки та бічних стінок повинна бути легкою та ажурною, надаючи всій ділянці ошатного вигляду та забезпечуючи гарний захист від палючого сонця у спекотний літній день. У разі розведення великої кількості сортового елітного винограду конструкція каркаса повинна виконуватися міцнішою і міцнішою, здатною надійно утримувати важкі дозрілі виноградні кисті. Зварна споруда в такому разі теж робиться ажурною, але не такою повітряною і тендітною.

Особливості / способи виготовлення каркасу для винограду

Металевий каркас під виноград споруджують із сталевих труб або швелерів, які застосовуються для виготовлення основи арки або решітки, а також тонких сталевих лозин для створення художніх елементів та втілення у життя фантазій, покликаних прикрасити ажурну споруду, надати їй елегантної естетичної форми та необхідної міцності. Підставою для опор у таких каркасів служать бетонні стовпчики, покриті декоративною облицювальною плиткою, що йдуть у ґрунт не менше ніж на півметра. Готову конструкцію фарбують за допомогою аерозольної фарби.

Самостійно виконати таку тонку роботу, навіть маючи зварювальний апарат, без певної майстерності та навичок роботи практично неможливо. Такі художні споруди під силу тільки справжньому спеціалісту-зварювальнику з багаторічним стажем роботи, тому виготовлення каркасів для розведення винограду доцільно замовити професіоналам.

Як замовити/виготовити у нас каркас для винограду

У нашій фірмі працюють справжні віртуози своєї справи. У нас ви можете замовити красиві та презентабельні каркаси для підтримки кучерявих рослин, зокрема виноградних лоз. Наші майстри допоможуть вам художньо оформити дачний дворик або садову альтанку. Вони швидко та якісно виготовлять ажурні арки, перголи, каркаси для надійної фіксації важких кистей винограду. Запрошуйте для консультації наших спеціалістів — ця послуга у нас безкоштовна, а ви матимете можливість переглянути наші каталоги та кваліфіковано обговорити можливості вашої ділянки.