г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Зварний каркас для акрилової ванни

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Сантехніка з акрилу набирає все більшої популярності, оскільки має доступну ціну і не вимагає складного трудомісткого догляду.

Але є у неї істотний недолік – надмірна м’якість матеріалу і гнучкість виробу. Ванни з акрилу зустрічаються різних форм, розмірів і конфігурації і дуже важливо зробити при установці чашу ванни максимально стійкою.

Для того, щоб вага людини, яка приймає ванну, не зламала дно або борти акрилової ванни, слід одночасно купити і надійний каркас під акрилову ванну.

Опис конструкцій каркасів для акрилової ванни

Технічно каркас для ванни з акрилу дозволяє перерозподілити навантаження на дно та борти ванни, убезпечуючи її від деформації та втрати зовнішнього вигляду. До того ж додаткова конструкція надійно фіксує сантехніку, не допускаючи її хитання. Акрилові ванни випускаються різних форм, дуже складних, до яких готовий каркас підібрати практично неможливо.

Найпростіший каркас для акрилової ванни є звичайною металевою підставкою з ніжками. Виготовляється така підставка з прямокутних труб або П-подібних профілів і складається з кількох елементів:

  • прямокутної або п’ятикутної рами;
  • посилюють конструкцію перемичок;
  • ніжок з регульованим рівнем висоти, що дозволяє максимально рівно виставити чашу ванни.

Цей метод розвантажує дно ванни, не захищаючи її борти.

Плоска металева рама на ніжках є каркасом акрилової ванни іншого типу. Конструкція його складніша, а сам каркас міцніший і дозволяє розподіляти навантаження, що припадає не тільки на дно, але і на борти виробу.

Особливості / способи виготовлення каркасів для акрилових ванн

Щоб каркас міг вільно витримувати серйозні вагові навантаження, з’єднання його конструктивних елементів проводиться з допомогою зварювання. Спочатку виготовляється пласка рама, що відповідає по периметру розмірам чаші ванни. До неї приварюються поперечні ребра, що забезпечують жорсткість та міцність конструкції і тільки потім кріпляться вертикальні заготовки для ніжок.

Найкращий варіант, пропонований виробниками, це цільнозварна конструкція каркаса, виконана в тривимірній проекції і надійно утримує акрилову ванну відразу в кількох опорних точках. Розташовані в найбільш схильних до навантаження місця ребра приймають вагу на себе, знімаючи непомірний тиск на дно виробу і її борту.

Як замовити/виготовити у нас каркаси для акрилових ванн

Якщо для ванн простих конструкцій не представляється складним каркас для акрилової ванни купити в готовому вигляді, то для складної конфігурації, яка передбачає встановлення гідромасажу або інших додаткових елементів, що обтяжать чашу, стандартними підставками не обійтися. У такому випадку доцільно зробити індивідуальне замовлення каркасу під конкретні параметри акрилової ванни, що встановлюються, які забезпечать її стійкість і опірність навантаженням.

Наша компанія професійно займається виготовленням зварних каркасів для акрилових ванн будь-якої складності. Досвідчені майстри виконають роботу не лише якісно та акуратно, але й оптимально розрахують навантаження на чашу ванни. Наші фахівці зроблять попередні виміри безкоштовно і дадуть слушні поради щодо встановлення ванни з акрилу. Замовляйте у нас каркаси під акрилові ванни і вам не доведеться турбуватися про можливі навантаження та деформації!