г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Виготовити каркас для літньої душової кабіни.

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Приїжджаючи влітку на дачу, міські жителі не бажають обходитися без елементарних благ цивілізації у вигляді душового обмивання розпаленого немилосердною спекою тіла.

Літній душ не тільки дозволяє підтримувати гігієну тіла, але й допомагає легше пережити розпечені сонцем неймовірно спекотні літні дні, що висушують шкіру, без відчутних втрат.

Щоб обладнати свою дачну ділянку таким необхідним у господарстві предметом, як сезонна розбірна душова кабіна, необхідно виготовити міцний і зручний каркас для душу.

Опис конструкцій каркасів для літнього душу

Найнадійніший і найчастіше використовуваний варіант сезонного душу на дачній ділянці – це встановлення каркасної конструкції, на яку потім кріпиться будь-який обшивальний матеріал – від легкої оббивної тканини до сталевих обшивальних листових заготовок – залежно від бюджету господаря та загальної концепції дачного комплексу. Надійний каркас для душової кабіни з металу відіграє важливу роль у встановленні тимчасової споруди, оскільки бере на себе практично все навантаження.

Як правило, каркас для літнього душу досить простий і складається з таких обов’язкових елементів:

  • опори/стовпи – 4 штуки;
  • деталі для верхньої та нижньої обв’язки по всьому периметру кабінки;
  • поперечки та куточки для надання конструкції необхідної жорсткості.

Ці елементи застосовуються для виготовлення каркасів розмірами не більше 100х100 см, великі будівлі необхідно ще посилити додатковими стовпами-опорами.

Як матеріал для того, щоб виготовити каркас літнього душу, застосовується профільована сталева труба, на яку згодом нашується якийсь листовий матеріал.

Залежно від того, який тип фундаменту застосовується для установки душової кабіни, каркас душової кабіни має один із конструкційних типів:

  • стовпчаста, що нагадує короб, кріпиться до металевих стовпів фундаменту анкерними фіксаторами;
  • опорна, де вкопані в землю стовпи, залиті бетоном, є основою для фундаменту

Особливості / способи виготовлення каркасів для душу

Виготовляється каркас для душу із металевої профільної труби з перетином 40 мм або 50 мм. Для їх порізки потрібна електропилка і для збирання конструкції знадобиться зварювальний апарат. Монтується каркас шляхом бетонування металевих опор безпосередньо на землю або на ростверк. Готову конструкцію необхідно покрити фарбою або лаком для запобігання корозії.

Як замовити/виготовити у нас каркас для душу

Зварювання різних металоконструкцій є основним напрямком діяльності нашої компанії. Наші найкращі фахівці виготовлять каркаси для літнього душу будь-якої форми та розміру, а також, за бажанням клієнта, зроблять його обшивку металевим профілем. Конструкції, що виконуються нашими майстрами, дуже міцні та довговічні, а також мають вкрай естетичний вигляд. Звертайтеся до нас ми допоможемо вибрати тип душової кабіни та оптимальний матеріал для каркасу та обшивки!