г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Проведення зварювальних робіт у домашніх умовах

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

сварочных работ в домашних условиях

Використання в побуті зварювальних апаратів іноді має місце. Виправлення існуючих неполадок у будинку або виготовлення нових металоконструкцій потребує з’єднання окремих елементів за допомогою зварних швів. При виконанні небезпечних робіт досвідченими майстрами під час зварювання правила безпеки дотримуються неухильно, але коли господар будинку планує сам придбати апарат і виконувати з’єднання складників конструкції самостійно, йому необхідно в жодному разі не економити на захисних засобах і заходах.

Небезпеки, що підстерігають при проведенні апаратного зварювання

Виконання зварювальних операцій у закритих приміщеннях загрожує багатьма небезпеками, уникнути яких можна лише за суворого дотримання нормативів по роботі зі зварювальним обладнанням. Оскільки в сферу його досяжності можуть потрапити не тільки майстер, а й його домашні або сусіди, слід бути дуже уважним і вжити всіх можливих заходів безпеки. Плануючи варити метал у квартирі, слід пам’ятати, що це приміщення не є виробничим, воно не підготовлене для такої діяльності, тому слід бути обережним і уважним. Чим же використання зварювання може бути небезпечним для людей та приміщень?

Пожежа

Іскри, вироблені апаратом при зварних операціях, можуть спалахнути різні предмети та речі у квартирі чи будинку. Обов’язково при заняттях зварюванням усередині закритого приміщення потрібно мати під рукою вогнегасник. Однак спалювання електрода в закритому просторі, навіть якщо це не кімната, а балкон або сходова клітка, дуже непросто, бо за лічені хвилини дим та неприємний запах заполонить місце проведення зварювальних робіт. Щоб уникнути трагедії від інтенсивних бризок металу, місце зварювання необхідно захистити жароміцними матеріалами.

Коротке замикання електромережі

Оскільки зварювальний апарат — виріб потужніший, ніж звичайні побутові прилади, а електричні мережі можуть не бути пристосованими для користування таким енергоємним виробом, можливе моргання світла і навіть замикання електромережі. За наявності в будинку електроплити проведення зварних робіт можливе лише на високих струмах. Тому більш підходящим і безпечним місцем для таких справ може бути гараж або домашня майстерня, де життя і здоров’я членів сім’ї або сусідів не будуть наражатися на небезпеку.

Облаштування вентиляції

Професійні електрозварювальники постійно схильні до багатьох ризиків, а чим вони ніколи не забувають, бо зневага правилами безпеки загрожує не тільки втратою здоров’я, але й може загрожувати життю людини. З цієї причини зварювальникам покладається спеціальний захисний одяг із міцного та вогнетривкого матеріалу. Домашні роботи не вимагають такої серйозної підготовки, але також потрібно дуже серйозно поставитися до підбору такого одягу. Головне, щоб вона була досить щільною і закривала якнайбільше площі тіла. Комір повинен бути щільно застебнутий і захищати шию, рукавиці прикривати руки і зап’ястя, а обличчя взагалі потрібно прикривати спеціальним жароміцним щитком, як і волосся спеціальним шоломом.

При виконанні роботи слід забезпечити якісну вентиляцію, щоб задихнутися в ході зварних операцій, а також берегти органи дихання, бо йде інтенсивне виділення шкідливих речовин, небезпечних для людини. Найбільш безпечно зварювати конструкції на відкритому повітрі, коли він вільно циркулює і не застоюється на місці, тоді і вентиляція не потрібна.

Хто виготовляє зварні роботи

Найкраще довірити зварні роботи професіоналам, таким як компанія «Зварювання-Сталі», що працює у Києві.

Така постановка питання має ряд переваг:

  • майстри мають необхідну кваліфікацію та досвід;
  • фахівці добре знайомі з технікою безпеки та не допустять небезпечних ситуацій;
  • всі операції будуть виконані якісно та акуратно і займе це набагато менше часу, ніж у дилетанта.