г. Киев, ул. Лысогорская, 29А

063-786-00-39 | ‎‎095-907-58-86 | Сварка Стали Киев svarka.stali.kiev.ua@gmail.com

Особливості зварювальних робіт у зимовий час

Металоконструкції на замовлення.
Ми – виробник.

Зварювальні роботи застосовуються для ремонту металевих виробів, що прийшли в непридатність, і при виготовленні металоконструкцій для потреб будівельної галузі, транспорту та промисловості. Це досить трудомісткий спосіб, який вважається економічним і активно використовується у промислових масштабах, а й у побуті. Цей вид з’єднання деталей дуже міцний, але залежить від зміни погодних умов. Особливо це застосовується до зварювання, яке виробляється у приватних господарствах на відкритому повітрі, оскільки найчастіше дощ, сніг чи мороз стають на заваді проведення робіт.

Як здійснювати зварювання конструкцій у холодний період часу

Як правило, працювати в зимовий час не рекомендується зварювальникам-початківцям або непрофесійним доморощеним майстрам, які не знають, як правильно працювати варити металоконструкції в холодну пору року. Досвідчені зварювальники можуть ефективно працювати за будь-яких температур, оскільки мають уявлення про те, які фактори потрібно враховувати при застосуванні зварних з’єднань, а також як поводиться той чи інший метал при нагріванні. Вони знають, що за несприятливої ​​погоди потрібно бути дуже уважним і дуже обережним, не нехтувати безпекою та виконувати всі операції вкрай обережно.

Досвідчені майстри добре орієнтуються в тонкощах своєї професії, наприклад:

  • як саме метали взимку реагують на нагрівання поверхні;
  • скільки часу знадобиться на зварювання того чи іншого виробу;
  • як подолати ламкість тонколистової сталі за низьких температур;
  • як працювати з матеріалами різної товщини та діаметру та інші професійні секрети.

При цьому фахівці зварної справи перед тим, як почати виконувати шов, можуть попередньо прикинути на око, скільки часу знадобиться на нагрівання металу, оскільки цей фактор залежить від температури навколишнього повітря.

Особливості зварювання металів за низьких температур

Насамперед, далеко не кожен апарат може ефективно виконувати свої функції при використанні його в зимовий період, оскільки в екстремальних умовах може статися збій. Про характеристики обладнання для зварювання можна дізнатися з інструкції щодо його застосування – чи є якісь температурні обмеження. Щоб виконати велику металоконструкцію, її виготовляють окремими деталями, а потім вже зібрати і з’єднати їх на вулиці. Для якісного виконання швів на холоді слід використовувати спеціальні, стійкі до низьких температур матеріали, які не стають на морозі крихкими і не розтріскуються.

В умовах низьких температур зварювальне обладнання потрібно перед застосуванням прогрівати будь-яким способом, безпечним для апарата. Для збереження здоров’я працівника рекомендується чергувати перебування на відкритому повітрі та роботу у приміщенні, температура в якому має бути на рівні 22-24 градуси. Зварювання деталей та вузлів проводиться тим самим апаратом, що й у теплий час. Температура, за якої можна здійснювати зварювальні дії, не повинна опускатися нижче за мінус 30 градусів. Слід використовувати якісні електроди, підбираючи марку, яка може використовуватись для різних погодних умов. Зберігати їх рекомендується за температури 15 градусів і вище.

Якщо вашої кваліфікації недостатньо для виконання зварювальних робіт за мінусових температур, зверніться за допомогою до київської компанії «Зварювання-Сталі». Послуги цієї фірми мають доступну вартість, при цьому якість робіт буде незрівнянно вищою і часу на це буде витрачено значно менше.